ВИКОРИСТАННЯ МОМЕНТІВ ІНЕРЦІЇ ЗОБРАЖЕННЯ ДЛЯ ІНВАРІАНТНОГО ДО АФІННИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ РОЗПІЗНАВАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4222Ключові слова:
афінні перетворення, моменти інерції, розпізнавання.Анотація
Описано застосування моментів інерції для розпізнавання зображень, підданих аффінним перетворенням. Вказані переваги та обмеження застосування моментів інерції при розпізнаванні. Наведено залежності зміни моментів інерції перетину від масштабу і повороту зображення.Посилання
- Мамедов, Р.К. Обеспечение инвариантности распознавания изображений к линейным перемещениям и масштабам в адаптивных роботах [Текст] / Р.К. Мамедов, Т.Ч. Алиев // Оптико-электронные информационно-энергетические технологии. – 2009. – №1(17). – С. 26–31.
- Повышение достоверности распознавания объектов системами технического зрения в автоматизированном производстве [Текст] : Труды 1 международного симпозиума, 14 сентября 2010 г. Непряхино, Челябинской обл. / редкол. : Н.П. Ершов (отв. ред.). – Москва : РАН, 2010. – 202 с.
- Распознавание летательных аппаратов выполненных по технологии «Стелс» [Текст] : Материалы 4-й Всеукраинской научно-практической конференции молодых ученых и студентов (апрель 2011 ) / отв. ред. С.В. Доценко. – Севастополь : СевНТУ, 2011. – 165 с.
- Александров, А.В. Сопротивление материалов. [Текст] / А.В. Александров – М. : Высш. шк., 2003. – 560 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Рагим Курбан оглы Мамедов, Анаханум Сахиб гызы Муталлимова, Тимур Чингиз оглы Алиев
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.