ОСНОВНІ ПІДХОДИ ДО СІНТЕЗУ МОДЕЛІ СИСТЕМИ КЛЮЧОВИХ ПОКАЗНИКІВ ЕФЕКТИВНОСТІ ХОЛДИНГУ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4223Ключові слова:
холдинг, система управління, стратегічний аналіз.Анотація
У статті розроблені підходи к управлінню функціонуванням і розвитком холдингу на основі ключових показників ефективності, які характеризують виконання його стратегічних цілей.Посилання
- Питер Друкер. Классические работы по менеджменту. – М.: Юнайтед Пресс, 2008 – 244 с.
- Никитчук С.С., Рубин Э.Е. Анализ основных подходов к определению оценки эффективности управления предприятием//Восточно-Европейский журнал передовых технологий. – 2011. №4/3. – с. 39-43.
- James C. Collins. Built to Last: Successful Habits of Visionary Companies. – New York: Harperbusiness. – 368 p.
- Каплан Р., Нортон Д. Сбалансированная система показателей. От стратегии к действию / Роберт Каплан, Нортон Дэвид. – М.: Олимп-Бизнес, 2003. – 304 с.
- Нили Э. Призма эффективности. Карта сбалансированных показателей для измерения успеха в бизнесе и управления им / Нили Э., Адамс К., Кеннерли М. – Днепропетровск: ООО «Баланс-Клуб», 2003.
- Абдикеев Н. Когнитивная бизнес-аналитика. – Москва: Инфра-М, 2011. – 512 стр.
- Parmenter D. Key performance indicators : developing, implementing, and using winning KPIs / David Parmenter. – 2010: Wiley. – 299 p.
- Савчук В. Стратегия+Финансы: уроки принятия бизнес-решений для руководителей. – К.: Companion Group, 2009. – 352 c.
- Годлевский М.Д. RPD–алгоритмы системной оптимизации развивающихся систем в задачах линейного программирования большой размерности // Кибернетика. – 1990. – № 2. – С. 53-57.
- Хан Д. Пи К. Стоимостно-ориентированные концепции контроллинга / Дитгер Хан, Хунгенберг Харальд: пер. с нем. – М.: Финансы и статистика, 2005. – 928 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Михаил Дмитриевич Годлевский, Эдуард Ефимович Рубин, Сергей Сергеевич Никитчук
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.