Дослідження характеристик електронагрівального карбонового полотна для систем інфрачервоного опалення приміщень
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2015.44534Ключові слова:
карбонове полотно, опалення приміщень, конвекційне опалення, інфрачервоне опалення, співвідношення складових тепловіддачіАнотація
У статті наведені результати експериментальних досліджень низькотемпературного електронагрівного карбонового полотна, яке застосовується для опалення приміщень. Знайдені вольт-амперні характеристики, залежність температури нагріву полотна та спектра випромінювання від напруги живлення. За допомогою тепловізора досліджено розподіл температури по полотну при номінальних значеннях напруги. Запропоновано і реалізовано спосіб експериментальної оцінки променистої і конвекційної складової тепловіддачі КП.
Посилання
- Kositsyn, O. A. (2004). Sovershenstvovanie energoekonomnyh infrakrasnyh elektroobogrevatelej. Proc. of conf. Energoobespechenie i energosberezhenie v selskom hozyajstve, 3, 272–274.
- Lepesh, G. V., Suhov, G. S., Karp, L. V., Shmelyov, M. Y. (2007). Razrabotka eksperimentalno-metodicheskogo obespecheniya dlya issledovaniya fizicheskih xarakteristik radiacionnyx elektronagrevatelej. Texniko-texnologicheskie problemy servisa, 1 (1), 22–23.
- Lepesh, G. V., Suxov, G. S. (2008). K probleme elektroobogreva pomeshhenij kommunalnogo i promyshlennogo naznacheniya Texniko-texnologicheskie problemy servisa, 1 (3), 57–62.
- Suxov, G. S., Lepesh, G. V., Karp, L. V. (2010). Teoreticheskie osnovy texnologii differencirovannogo elektroobogreva pomeshhenij. Postanovka zadachi i matematicheskaya model. Texniko-texnologicheskie problemy servisa, 1 (11), 29–36.
- Lepesh, G. V., Potemkina, T. V. (2014). Sposob energoeffektivnogo obogreva ventiliruemyx pomeshhenij. Texniko-texnologicheskie problemy servisa, 4 (30), 42–54.
- Carbontec: innovacii' v opaljuval'nyh tehnologijah. Available at: http://carbontec.kiev.ua/
- Sistema infrakrasnogo otoplenija Carbontec (Карбонтек). Available at: http://carbontec.alma-service.ru/sistema-carbontec/
- Sistema otoplenija Carbontec. Available at: http://www.carbontecrus.ru
- Kriksunov, L. Z. (1978). Spravochnik po osnovam infrakrasnoy. Moscow: Sov. radio, 400.
- Kolobrodov, V. H., Lykholit, M. I. (2007). Proektuvannia teploviziynykh i televiziynyx system sposterezhennia. National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnic Institute", 364.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Дмитро Віталійович Філін, Віта Вікторівна Іванова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.