Розробка програмного забезпечення та аналіз задачі управління структурою інвестиційного портфеля
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2015.44537Ключові слова:
цінний папір, інвестиційний портфель, інвестиційна діяльність, модель Марковіца, принцип максимума ПонтрягінаАнотація
У даній статті розглянуті основні положення і концепції інвестиційної діяльності на сучасному фондовому ринку. Виявлено та обґрунтовано необхідність створення програмного продукту для роботи з портфелем цінних паперів. Пропонується створити на основі принципу максимуму Понтрягіна математичне та програмне забезпечення задачі управління портфелем цінних паперів враховуючи специфіку українського фондового ринку.
Посилання
- Galanova, B. A., Basov, A. I. (Eds.) (2006). Securities market. Moscow: Finansy i statistika, 448.
- Brigham, Y. U., Gapenski, L. A., Kovalev, B. B. (1997). Financial Management. Full course, 669.
- Sharpe, W., Alexander, V. (2001). Investment. Moscow: INFRA-M, 1028.
- Degtyareva, O. I., Korshunov, N. M., Zhukov, E. F. (2004). The securities market and exchange business. The Textbook for high schools, 501.
- Mokrienko, O. M. (2012). The process of managing a portfolio of brands. The journal "Proceedings of the St. Petersburg University of Economics and Finance", 437.
- O'Brien, J. (1995). The financial analysis and securities. Moscow: «Delo Ltd», 208.
- Tsiganyuk, D. L., Stepanenko, O. S. (2010). Improving management model portfolio of collective investment institutions. Economics Regulation Mechanism, 144.
- Meshcheryakov, A., Partickm M. V. (2012). Management portfolio of commercial banks. Research publication. Journal of Dnipropetrovsk University. Available at: http://vestnikdnu.com.ua/archive/201264/mescheryakov.html
- Morozkin, Y. N., Svistunova, E. S. (2011). Portfolio management in a commercial bank. Herald of the Chelyabinsk State University, 31 (6(221)), 138–141.
- Milutin, A. A., Dmitruk, A. V., Osmolovskiy, N. P. (2004). The maximum principle in optimal control. Moscow, 72.
- Paraev, Y. I., Tsvetnitskaya, S. A. (2009). Study of investment strategy portfolio management. Journal Bulletin of the Tomsk State University. Management, Computer Science and Informatics, 4 (9), 17–25.
- Malyugin, B.I. (2003). Securities Market: Quantitative methods of analysis. Moscow: Delo, 320.
- Paramonov, V. I. (2015). The main way out of private investors in the stock market from a broker to a family office. Moscow State Institute of International Relations (University) MFA of Russia, 133.
- Gitman, L. J. (1997). Investing Basics. Moscow: Delo, 1008.
- Pontryagin, L. S., Boltyanskii, V. G., Gamkrelidze, R. V., Mishchenko E. F. (1969). The mathematical theory of optimal processes. Moscow “Nauka”, 169.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Олександр Євгенович Голоскоков, Анна Володимирівна Воробйова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.