ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ В НАНОЕЛЕКТРОНІЦІ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4497Ключові слова:
моделювання, нано-електроніка, технології проектування.Анотація
Аналізується рівень відповідності фізико-математичних моделей нано-електронних виробів, технологій їх проектування та виробництва. Пропонуються критерії класифікації швидкодіючої електронної апаратури з метою розробки системних способів їх фізико-математичного моделювання.Посилання
- Бутковский А.Г. Характеристики систем с распределёнными параметрами (справочное пособие). – М.: Наука, 1979, 224 с.
- Жоаким К., Плевер Л. Нанонауки. Невидимая революция. - М.: Колибри, 2009. - 235 с.
- Клюкин В.И. Николаенков Ю.К. Нейросетевые структуры и технологии. Часть 1. Электрические и математические модели нейронов. НС прямого распространения. Учебное пособие для вузов. / Издательско-полиграфический центр ВГУ, 2008 – 63 c.
- Кудря В.Г. Системне проектування функціональних перетворювачів. // Труды V-й международной научно-практической конференции "Современные информационные и электронные технологии", Украина, Одесса, 17 — 21 мая 2004, с. 165
- Тозони О.В., Князь А.И. Электродинамические итерации при проектировании ЭВМ. - “Электронное моделирование”, Киев: Наукова думка”.,1979, №2, с. 57 – 63.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Володимир Григорович Кудря, Юрій Олександрович Лємєхов, Євген Левонович Саркісьян
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.