АНАЛІЗ ПРОСТОЇВ ПОЇЗДІВ В ОЧІКУВАННІ ПОЇЗНИХ ЛОКОМОТИВІВ НА СОРТУВАЛЬНИХ СТАНЦІЯХ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4499Ключові слова:
оборот вагону, сортувальна станція, поїзні локомотиви, простій вагонів, очікування локомотива.Анотація
Виконано аналіз величини простою составів в очікуванні подачі поїзних локомотивів на сортувальних станціях України. Наведено дані по простоям для однієї з сортувальних станцій. Розглянуто причини появи простою в очікуванні локомотивів на станціях та шляхи його скорочення.Посилання
- Сайт службы статистики Украины [Электрон. ресурс] – Режим доступа: http://www.ukrstat.gov.ua
- Транспорт і зв'язок України – 2010. Статистичний збірник [Текст] – К.: Державна служба статистики. – 2011. – 267 с.
- Бутько, Т.В. Удосконалення управління процесом просування поїздопотоків на основі стабілізації обігу вантажного вагону [Текст] / Т.В.Бутько, О.В. Лаврухін, Ю.В.Доценко // Зб. наук. праць. ДонІЗТ. – Донецьк: ДонІЗТ, 2010. – Вип. 22. – С. 18-26.
- Ломотько, Д.В. Аналіз стану у сфері управління транспортними ресурсами залізниць [Текст] / Д.В.Ломотько, О.В.Ковальова, Є.А. Козелецький // Зб. наук. праць. ДонІЗТ. – Донецьк: ДонІЗТ, 2011. – Вип. 25. – С. 71-75.
- Переста, Г. І. Аналіз впливу складових елементів на величину обороту вантажного вагона [Текст] / Г. І. Переста, Т. В. Болвановська // Зб. наук. праць. ДНУЗТ, – Д.: ДНУЗТ, 2011. – Вип. 1. – С. 75-77.
- Марценюк, Л.В. Факторний аналіз обігу вантажних вагонів [Электрон. ресурс] / Л.В. Марценюк - Режим доступа: http://jrnl.nau.edu.ua/ index.php/PPEI/article/view/418
- За 6 місяців цього року щодобово залізниці навантажували понад 1 млн. вантажів [Электрон. ресурс]/ Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту – Режим доступа: http://www.kmu.gov.ua/ control/ru/publish/article?art_id=245390147&cat_id=244277212
- Вернигора, Р. Дослідження процесів составоутворення на сортувальних станціях методами імітаційного моделювання [Текст] / Роман Вернигора, Олексій Пугач // Східно-Європейський журнал передових технологій. – 2010. – T. 6, N 4(48). – С. 52-55. – Режим доступу : URL : http://journals.uran.ua/eejet/article/view/3293.
- Вантажний рухомий склад Укрзалізниці експлуатується понад нормативні терміни і потребує негайного оновлення [Электрон. ресурс] – Режим доступа: http://uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic /283048
- Королев, Д. Украина работает на «износ» [Электрон. ресурс]/ Д. Королев – Режим доступа: http://www.odnako.org/blogs/show_13064/.
- Будущее Украинских железных дорог. Что за открывающейся дверью? [Текст] // Магистраль. – 2011. – №85 (1668). – с. 1-3.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Роман Витальевич Вернигора, Лидия Олеговна Ельникова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.