УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДУ ВИЗНАЧЕННЯ КООРДИНАТ МЕТЕОРНОГО РАДІАНТА
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4502Ключові слова:
вимірювання координат, метеорний радіант.Анотація
Стаття присвячена практичному розрахунку координат метеорного радіанта із використанням методу, який був запропонований в роботі [1]. Крім цього, розглядаються елементи моделі сліду метеора, яка може бути використана для оцінки його параметрів за амплітудно-часовій характеристиці (АЧХ).Посилання
- Антипов, И. Е. Восстановление координат метеорного радианта по неполной радиолокационной информации [Текст] / Антипов И. Е., Набиль оде Имнехир, Шандренко Р. В. // Радиотехника: Всеукр. межвед. научн.-техн. сб. – 2012. – № 169. – С. 39-46.
- Антипов, И. Е. Оптимизация ориентации диаграмм направленности антенн метеорных радиотехнических систем с целью повышения их пропускной способности в условиях коротких трасс [Текст] : дисс... канд. техн. Наук / Антипов И. Е. – Харьков, 1996. – 144 с.
- Кащеев Б. Л. Метеорные явления в атмосфере Земли [Текст] / Кащеев Б.Л., Лебединец В.Н., Лагутин М.Ф. – М.: Наука, 1967. – 260 с.
- Баранчиков Д. А., Шандренко Р. В, Сорох Н. О. Создание автоматизированного стенда для оцифровки данных с фотопленки.//Сборник научных трудов 4-го Международного радиоэлектронного форума «Прикладная радиоэлектроника. Перспективы и развитие» - Харьков: АНПРЭ, ХНУРЭ, 2011.- 352-354 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Иван Евгеньевич Антипов, Набиль Оде Имнехир, Руслан Владирович Шандренко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.