ВИЯВЛЕННЯ ЛАТЕНТНИХ ЧИННИКІВ ЧАСТКОВИХ КОЕФІЦІЄНТІВ АВАРІЙНОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4525Ключові слова:
приватний коефіцієнт аварійності, редукція, безпека дорожнього руху.Анотація
Розглянута можливість застосування методів редукції багатовимірного простору для скорочення кількості приватних коефіцієнтів аварійності при оцінці безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах. Отримані нові чинники, які дозволяють скоротити кількість досліджуваних параметрів.Посилання
- Всемирный доклад о предупреждении дорожно-транспортного травматизма: резюме: [Електронний ресурс] / Всемирная организация охраны здоровья. – Режим доступу : www/ URL: / http://www.who.int/publications/list/9241562609/ru/.
- Бабков, В.Ф. Дорожные условия и безопасность движения: Учебник для вузов. [Текст]/ В.Ф. Бабков. – М.: Транспорт, 1993 г. – 271 с.
- Птиця, Г.Г. Метод классификации частных коэффициентов аварийности для автомобильных дорог различных технических категорий [Текст] / Л. С. Абрамова, Г. Г Птица // Вісник Національного технічного університету «ХПІ»: збірка наукових праць, Випуск №44 (950) 2012 / НТУ «ХПІ». – Х., 2012, с. 41-55.
- Айвазян, С.А. Прикладная статистика и основы эконометрики. [Текст]/ С.А. Айвазян, В.С. Мхитарян. – М.: ЮНИТИ, 1998. – 1000с.
- Калинина, В. Н. Введение в многомерный статистический анализ: Учебное пособие. [Текст] / В. Н. Калинина, В. И. Соловьев. / ГУУ. – М., 2003. – 66 с.
- Ким, Дж.-О., Мьюллер, Ч. У., Клекка, У. Р. и др.; под ред. И. С. Енюкова. Факторный, дискриминантный и кластерный анализ [Текст]: пер. с англ. — М.: Финансы и статистика, 1989.— 215 с: ил.
- Харман Г. Современный факторный анализ. [Текст]: пер. с англ. — М.: Статистика, 1972. – 487с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Людмила Сергеевна Абрамова, Геннадий Григорьевич Птица
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.