ВЛАСНЕ МАГНІТНЕ ПОЛЕ РОЗРЯДУ ПРИ ЕЛЕКТРОЕРОЗІЙНІЙ ОБРОБЦІ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4574Ключові слова:
власне магнітне поле, електрична дуга, саморозщеплення дуги, багатодугова система, множина нестаціонарних розрядів.Анотація
Представлено результати експериментальних досліджень параметрів власного магнітного поля електричних розрядів в умовах електроерозійної обробки множинним розрядом, який формується внаслідок магнітогідродинамічних процесів у робочій рідині міжелектродного проміжку.Посилання
- Носуленко В. И. Размерная обработка металлов электрической дугой // Электронная обработка материалов. – 2004. – № 3. – С. 15-22.
- Щетинина В. И., Щетинин С. В., Чапни Н. И., Щербина А.В. Влияние скорости сварки на магнитное поле сварочного тока // Автоматическая сварка. – 2002. – №2. – С. 14-17.
- Динамика электровзрыва в жидкости / Кривицкий Е.В. – Киев: Наук. думка, 1986. – 208 с.
- Устойчивость горения электрической дуги / П.А. Кулаков, О.Я. Нови-ков, А.Н. Тимошевский. – Новосибирск, Наука. Сиб. отд-ние, 1992, 199 с. – (Низкотемпературная плазма. Т. 5).
- Райзер Ю.П. Физика газового разряда: Учеб. руководство. – М.: Наука. Гл. ред. физ.-мат. лит., 1987. – 592 с., ил.
- Головко Л. Ф., Чумаченко О. С. Вплив власного магнітного поля на динаміку стаціонарного електричного розряду в поперечному потоці рідини при обробці листового металу // Вісник Кременчуцького державного політехнічного університету. - 2008. - № 2. – С. 83- 87 .
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Виктор Иванович Носуленко, Петр Николаевич Великий, Михаил Иванович Москаленко, Ольга Сергеевна Чумаченко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.