Піроліз природного газу у розплаві хлориду натрію
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4581Ключові слова:
піроліз, рідкий високотемпературний теплоносій, водень.Анотація
Розроблена модель високотемпературної газорідинної системи. Проведено дослідження впливу надлишкового тиску в інтервалі від 650 до 7470 Па. Показано вплив конструкції газорозподільного пристрою па процесс піролізу природного газу у розплаві хлориду натрію.Посилання
- The Impact of Increased Use of Hydrogen on Petroleum Consumption and Carbon Dioxide Emissions, Energy Information Association, U.S. Department of Energy, Washington, DC, – 2008. – р. 84. – web site : http://www.eia.doe.gov/oiaf/servicerpt/hydro/pdf/oiafcneaf(08)04.pdf.
- Переработка углеводородов // Нефтегазовые технологии. – 2005. – № 3. – С. 83–85.
- Производство водорода пиролизом природного газа и синтез аммиака / М.А. Гликин, И.М. Гликина, М.А. Рогулева [и др.] // Научно-технические новости. – 2003. – Спецвыпуск. – С. 16–22.
- Пиролиз природного газа. Производство водорода в жидком высокотемпературном теплоносителе / М.А. Гликин, В.Ю. Тарасов, И.М. Гликина [и др.] // Хімічна промисловість України. – 2005. – № 4. – С. 18-24
- Нова енергозберігаюча технологія виробництва водню / М.А. Гликин, В.Ю. Тарасов, И.М. Гликина [и др.] // Вісник Нац. у–ту „Львівська політехніка”. Сер. хiмiя, технологія речовин та їх застосування. – 2006. – № 553. – с. 144 – 149.
- Производство водорода пиролизом природного газа. Исследование в жидком высокотемпературном теплоносителе М.А. Гликин, В.Ю. Тарасов, И.М. Гликина [и др.] // Хімічна промисловість України. –2006. –№ 1(72). – с. 38-42.
- Ямпольский Ю. П. Элементарные реакции и механизм пиролиза углеводородов / Ю. П. Ямпольский– М.: Химия, 1990. – 212с.
- Минаев Ю.А. Физико-химия в металлургии : уч. пособие для вузов / Ю.А. Минаев, В.В. Яковлев. – М.: МИСИС, 2001. – 320 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Вадим Юрьевич Тарасов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.