Дослідження каталітичного пошкодження тканини іржею під час холодного пероксидного видбілювання
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4588Ключові слова:
іржа, d-метали, пероксид водню, низкькотемпературне відбілювання.Анотація
У статті досліджено вплив іржі у відбілюючому розчині, а також порошків металів при попаданні на поверхню бавовняної тканини на можливість утворювання браку при холодному пероксидному відбілюванні.Посилання
- Барановський, В.І. Нові енергозберігаючі технології обробки бавовняних тканин / В. І. Барановський, Н. І. Ксенжук, Г.Ф. Сльозко // Проблемы легкой и текстильной промышленности Украины: международая научно-практическая конф.: 23-26 сентября 2003 г.: тезисы докл. – Херсон, ХНТУ, 2003. - С. 111.
- Барановський, В.І. Підготовка бавовняних тканин за холодною технологією/ В.І. Барановський// Сборник трудов всеукраинской научно-технической конференции: 19-22 октября 1999 р.: тези доп. – Херсон, 1999. - С. 50-52.
- Барановський, В.І. Холодне вибілювання бавовняних тканин/ В.І. Барановський, Г.В. Міщенко // Вісник технологічного університету Поділля.- 1999.-No 4 (Ч.2).- С. 42-45.
- Раскина, И.Х. Химизм беления текстильных материалов из целлюлозных волокон перекисью водорода в щелочной среде. Текстильная промышленность (экспресс информация), 1982, №70. стр. 29-47.
- Раскина, И.Х. Активаторы и стабилизаторы для перекисного беления. Текстильная промышленность (экспресс информация), 1982, №70. стр. 8-16.
- Кричевский, Г.Е. Химическая технология текстильных материалов: учеб. для вузов в 3-х т./ Герман Евсеевич Кричевский.– М. : Издание первое, 2000. – Т.1: Теоретические основы технологии. Волокна. Загрязнения. Подготовка текстильных материалов.-2000.- 436 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Михайло Львович Кулігін, Діана Георгієвна Сарібєкова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.