Вибір ознак розпізнавання при пошуку прихованих об'єктів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4622Ключові слова:
оглядовий контроль, γ-випромінювання, спектр, класифікація.Анотація
Запропонований метод пошуку прихованих об'єктів, заснований на класифікації зображень, сформованих з кривої енергетичного спектру зареєстрованого зворотно розсіяного гамма-випромінювання. Вибір найбільш інформативних моментних ознак класифікації зроблений за метричним критерієм. Використання обраних моментных ознак при розпізнаванні зображень спектрів дозволяє впевнено виявляти закладення, приховані за сталевими перешкодами товщиною до 6 мм.Посилання
- Buster K910B Contraband Detector Specifications. [Электронный ресурс]. - Режим доступа: http://www.sasrad.com/products/buster /specifications.php
- Детектор изменения плотности (Детектор "контрабанды") ДИП-А01М [Электронный ресурс]. - Режим доступа: http://aspect.dubna.ru/new/page. php?page=381
- Polimaster Устройство поиска неоднородностей УПН-РМ1401М-П (Детектор контрабанды) [Электронный ресурс]. - Режим доступа: http://www.polimaster.ru/products/ contraband_detector/pm1401t/
- НИПКИ «Искра». Детектор скрытых пустот «РОСЬ 4М». [Электронный ресурс]. - Режим доступа: http://iskra.lugansk.ua/index.php?lang=ru&page =sci-tech-prod/contraband
- Логунова Г.Л. Аспекты безопасности радиоизотопных приборов в технологиях досмотрового контроля транспортных средств / Г.Л. Логунова // Науковий вісник Укр НДПІБ – № 2 (24 ), 2011. – С. 87-93.
- Логунова Г.Л. Моделирование параметров радиоизотопных приборов досмотрового контроля / Г.Л. Логунова // Искусственный интеллект: Научно-теоретический журнал. – Донецк. – 2011. – С. 299-302.
- Анисимов Б. В. Распознавание и цифровая обработка изображений: [Учеб. пособие для студентов вузов] / Б. В. Анисимов, В.Ф. Курганов, В.К. Зло-бин. – М.: Высш. шк., 1983. – 295 с.
- Методы компьютерной обработки изображений / Под ред. В.А. Сойфера. – 2-е изд., испр. – М.: Физматлит, 2003. – 784 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Александр Николаевич Логунов, Галина Леонидовна Логунова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.