Гнучка черепиця на основі порошкової гуми
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4633Ключові слова:
зношені автошини, продукти переробки, гумова крихта, гнучка черепиця, міцність.Анотація
Викладені основні технологічні і методологічні основи получення гнучкої черепиці з використанням гумової крихти продукту механічної переробки зношених автошин. Встановлені оптимальні рецептурні і технологічні параметри виробництва черепиці.Посилання
- Демьянова, В.С. Комплексное использование промышленных отходов //Экология и промышленность России, Москва, 2008. - №1. – С.12-14.
- Демьянова В.С., Гусев А.Д. Ресурсосбережение в сфере управления отходами производства и потребления. //Фундаментальные исследования в Пензенской области. Состояния и перспективы. Материалы научно-практической конференции. – Пенза, 2010. С42-44.
- Бальзанников М.И., Петров В.П. Экологические аспекты производства строительных материалов из отходов промышленности. // Восьмые академические чтения РАСН «Современное состояние и перспективы развития строительного материаловедения» – Самара, 2004.
- Пармухина Е.В. Как склад для изношенных шин превратить в прибыльное предприятие. «Экологический вестник России» №3, 2010. С. 12-14.
- Демьянова В.С. и др. Снижение техногенной нагрузки на окружающую среду путем использования отходов автопромышленного комплекса. // Экология урбанизированных территорий – М., 2008. – №4. С86-90.
- Демьянова В.С., Гусев А.Д. Перспективы рециклинга автомобильных шин. // «Научный Вестник ВГАСУ. Строительство и архитектура». Воронеж, - 2011.- №4 С.74-80.
- Демьянова В.С., Ю.С.Артамонова, А.Д Гусев. Экономическая эффективность рециклинга автомобильных шин./ // Международный технико-экономический журнал. Москва - 2011. № 4 - С.50-55.
- Демьянова В.С., Гусев А.Д.. Симакина Г.Н Основные направления рынка черепицы в строительном комплексе Пензенской области //Региональная архитектура и строительство, Пенза, -2012.-№1(12) -С.193-196
- «Схемы входного и операционного контроля качества строительно-монтажных работ» «Кровли»/ ФГУП «Центр управления федеральной собственностью», Москва 2002, часть 1, выпуск 4.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Валентина Серафимовна Демьянова, Алексей Дмитриевич Гусев
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.