Математична формалізація задачи оцінювання ресурсних характеристик обладнання АЕС
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4899Ключові слова:
ресурсні характеристики, надійність, модель процесу.Анотація
Розглянута математична формалізація задачі оцінювання ресурсних характеристик обладнання АЕС з використанням положень теорії вибору та прийняття рішень, удосконалено модель процесу аналізу надійності обладнання АЕС, проведено моделювання процесу оцінювання ресурсних характеристик обладнання.Посилання
- Glossary of Nuclear Power Plant Ageing, OECD/NEA, 2008.
- Методология управления старением компонентов атомных электростанций, важных для безопасности// Cерия технических докладов №338. – Вена: МАГАТЭ. –1992. –38 с.
- Положение о порядке продления срока эксплуатации оборудования систем, важных для безопасности: Пл-д.0.03.126-10. – Киев, – НАЭК «Энергоатом». – 2010. – 32 с. (Нормативный документ ГП НАЭК «Энергоатом». Положение).
- Требования к порядку и содержанию работ для продления срока эксплуатации информационных и управляющих систем, важных для безопасности атомных электростанций: НП.306.5.02/2.068-2003. (Нормативный документ ГП НАЭК «Энергоатом». Требования).
- Техническое обслуживание устройств релейной защиты, противоаварийной автоматики, электроавтоматики, дистанционного управления и сигнализации электростанций и подстанций 110-750 кВ: ГКД 34.35.604-96. (Нормативный документ ГП НАЭК «Энергоатом»).
- Отраслевой обобщенный отчет по надежности оборудования энергоблоков АЭС за 2008 год. – Киев, – НАЭК «Энергоатом». – 2009. – 113 с.
- Макаров, І.М. Теорія вибору і прийняття рішень: Навчальн. посібник [Текст] / І.М. Макаров, Т.М. Виноградська, А.А. Рубчинський, В.Б. Соколов. – М.: Наука, 1982. – 328 с.
- Лапа, М.В. Сучасні моделі процесів прийняття управлінських рішень. Навч.-метод. посібник. [Текст]/ М.В. Лапа// Чернігів: ЦППК працівників органів держ. влади, органів місцевого самоврядування, держ. підприємств, установ і організацій. – 2008. – 79 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Константин Николаевич Маловик
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.