Інтегральні перетворення у математичному моделюванні тривимірних темературних полів проекційно-структуровим методом
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4909Ключові слова:
математичне моделювання, температурні поля, S-функції.Анотація
Для математичного моделювання тривимірних температурних полів у тілах неканонічного поперечного перерізу пропонується сумісне використання інтегральних перетворень S-функцій, структурового та проекційного методів.Посилання
- Рвачев, В.Л. Методы алгебры-логики в математической физике [Текст] / В.Л. Рвачев. – К. : Наук. думка, 1974. – 259 с.
- Рвачев, В.Л. Теория R-функций и некоторые ее приложения физике [Текст] / В.Л. Рвачев. - К. : Наук. думка, 1982. – 552с.
- Теория R-функций и актуальные проблемы прикладной математики [Текст] / Ю.Г. Стоян, В.С. Проценко, Г.П. Манько и др. - К. : Наук. думка, 1986. – 264 с.
- Курпа, Л.В. Метод R-функций для решения линейных задач изгиба и колебаний пологих оболочек [Текст] / Л.В. Курпа. – Х.: НТУ «ХПИ», 2009. – 406 с.
- Слесаренко, А. П. S-функции в обратных задачах аналитической геометрии и моделировании тепловых процессов [Текст] / А. П. Слесаренко // Восточно-Европейский Журнал Передовых Технологий. - 2011. - № 3/4(51). - С. 41-46.
- Слесаренко, А. П. S-функции в обратных задачах дифференциальной геометрии и управлении образования форм [Текст] / А. П. Слесаренко // Восточно-Европейский Журнал Передовых Технологий. - 2012. - № 1/4(55). - С. 4—10.
- Слесаренко, А. П. S-функции в построении консервативных структур решения геометрических обратных краевых задач [Текст] / А. П. Слесаренко // Восточно-Европейский Журнал Передовых Технологий. — 2012. - № 2/4(51). - С. 60-66.
- Диткин, В.А. Интегральные преобразования и операционное исчисчление [Текст] / В.А. Диткин, А.П. Прудников. – М. : Наука, 1974. – 524 с.
- Слесаренко, А.П. Развитие алгебро-логического метода и его приложения к многомерным нелинейным задачам теплопроводности для однородных и композитных сред. [Текст] : автореф. дис. ... д-ра физ.-мат. Наук / А.П. Слесаренко – М., 1984. – 36 с.
- Тихонов, А.Н. Уравнения математической физики [Текст] / А.Н Тихонов, А.А. Самарский. – М.: Наука, 1972. – 735 с.
- Бребия, К. Методы граничных элементов [Текст] / К. Бребия, Ж. Теллес, Л. Врубел. – М.: Мир, 1987. – 524 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Анатолий Павлович Слесаренко, Станислав Юрьевич Загоруйко, Юлия Олеговна Кобринович
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.