Дослідження теплопровідності вуглецевих матеріалів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4916Ключові слова:
теплопровідність, коксовий дріб’язок, вимірювальна установка.Анотація
Розроблена установка для вимірювання теплопровідності сипучих вуглецевих матеріалів гранулометричним складом від 0 до 10 мм в температурному діапазоні 100 – 1000 °С. Отримані дані по теплопровідності однокомпонентної шихти з різними пропорціями її складових та різного фракційного складу.Посилання
- Чалых, Е. Ф. Технология и оборудование электродных и электроугольных предприятий / Е.Ф. Чалых. ― М. : Металлургия, 1972. ― С. 65.
- Кутузов, С.В. Підвищення ефективності роботи печей графітації електродних виробів: Дис. Канд. техн. наук: 05.05.13 / Кутузов Сергій Володимирович // НТУУ ”Київський політехнічний інститут”. ― Київ, 2007. ― 196 c.
- Агроскин, А.А. Теплофизика твердого топлива / А.А. Агроскин, В.Б. Глейбман. ― М. : Недра, 1980. ― 256 с.
- Лутков, А.И. Тепловые и электрические свойства углеродных материалов / А.И. Лутков. ― М. : Металлургия, 1990. ― 176 с.
- Кузнецов, Д.М. Процесс графитации углеродных материалов. Современные методы исследования: Монография / Д.М. Кузнецов, В.П. Фокин. ― Новочеркасск: ЮРГТУ, 2001. ― 132 с.
- Разработка математической модели промышленного процесса графитации с целью его оптимизации и усовершенствование: Отчет о НИР ГосНИИЭП, Инв. № 02850062203/ Сб.реф. НИР и ОКР, ВНТИЦентр. ― серия 17. ― 1986. – № 15 ― реферат 61.86.165.
- Годовский, Ю.К. Теплофизические методы исследования полимеров / Ю.К. Годовский. ― М. : Химия, 1976 ― 216 с.
- Цедерберг, Н.В. Теплопроводность газов и жидкостей / Н.В. Цедерберг. ― М. : Госэнергоиздат, 1963. ― 408 с.
- Чудновский, А. Ф. Теплофизические характеристики дисперсных материалов / А. Ф. Чудновский. ― М.: Физматгиз, 1962. ― 456 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Тарас Всеволодович Чирка

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.