Формування растрових зображень за допомогою фракталу Госпера
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.508Анотація
Досліджено конструктивні методи та інструментальні засоби створення растрових зображень комп'ютерної графіки з використанням фрактальних функцій
Посилання
2. Блинова, Т.А. Компьютерная графика [Текст] / Т.А. Блинова, В.П. Порев. – К.: Юниор, СПб.: КОРОНА принт, К. : Век +, 2006. – 520 с.
3. Авраменко, В.П. Формирование растровых изображений компьютерной графики с использованием фракталов / В.П. Авраменко, А.К. Парамонов, А.Д. Чибирев [Текст]. Збірник тез доповідей науково-практичної конференції «Застосування інформаційних технологій у підготовці та діяльності сил охорони правопорядку». – Харків: Академія внутрішніх військ МВС України, 24-25 березня 2011 р. – С. 50.
4. Мандельброт, Б. Фрактальная геометрия природы [Текст] / Б. Мандельброт. – М.: Институт компьютерных исследований, 2002. – 656 с.
5. Fukuda H., Shimizu M. and Nakamura G. New Gosper Space Filling Curves // Proceedings of the International Conference on Computer Graphics and Imaging (CGIM2001), – 2001, рр. 34 – 38.
6. Akiyama J., Fukuda H., Ito H. and Nakamura G. Infinite Series of Generalized Gosper Space Filling Curves // Proceedings of the 7th China-Japan conference on Discrete geometry, combinatorics and graph theory. Publisher Springer-Verlag Berlin, Heidelberg, – 2007, pp. 1 – 9.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Валерий Павлович Авраменко, Антон Константинович Парамонов, Александр Владимирович Попов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.