Аналіз економічної ефективності впровадження нового обладнання на кар’єрах відкритого видобування корисних копалин
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2015.51222Ключові слова:
економічна ефективність, показник, якість, продуктивність, гірничодобувна галузь, вмонтований привод, нововведенняАнотація
Встановлено, що для визначення економічної ефективності нового технічного рішення на стадії науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт найбільш перспективним є застосування розрахункового методу та методики порівняння. Здійснено розрахунок основних показників економічної ефективності від впровадження технологічного комплексу обладнання для переробки гранітної маси, оснащеного розробленим вмонтованим приводом, на прикладі ПрАТ «Стрижавський кар’єр» (смт. Стрижавка, Україна).
Посилання
- Boyarko, I. M., Gritsenko, L. L. (2011). Investment analysis: a tutorial. Center of educational literature, 400.
- Grineva, V. M., Koyuda, V. A., Lepeyko, T., Kouda, O. P. (2012). Investments. Kyiv: Znanya, 458.
- Duka, A. P. (2012). Theory and practice of investment activity. Investing, 432.
- Maiorova, T. V. (2014). Investment activity. Center of educational literature. 472.
- Haiko, G. I., Beletsky, V. S. (2013). The history of mining: a Tutorial. Alchevsk: Publishing house "Kyiv-Mohyla Academy" publishing "LADO" DonSTU, 542.
- Bielecki, V. S. (2004). Small mountain encyclopedia. In 3 vols. Donetsk: Donbass.
- Gavin, W. T., Kydland, F. E., Pakko, M. R. (2007). Monetary policy, taxes, and the business cycle. Journal of Monetary Economics, 54 (6), 1587–1611.
- Mossakowski, Y. V. (2004). Economic evaluation of investment in the mining industry. Moscow: Izdatelstvo MGU, 323.
- Mossakowski, Y. V., Bogdanova, S. M., Lozovskaya, Y. (2002). Evaluation of economic efficiency of introduction of new technology nor mining enterprises. Third edition. Moscow: Izdatelstvo MGU, 150.
- Mossakowski, Y. V. (2004). Mining Economics. Moscow: Izdatelstvo MGUб 525.
- Monterisi, A. (2009). Regional innovation strategies: the Apulian experience and the role of ARTI, 18. Available at: http://www.arti.puglia.it/fileadmin/user_files/download/OD_Puglia_7oct09_ilo.pdf
- Atkinson, R. D., Ezell, S. J. (2012). Innovation economics: the race for global advantage, Yale University Press, New Haven and London, 262.
- Sachs, J., Warner, A. (2007). Fundamental Sources of Long Run Growth. The American Economic Review, Mar., 184–188.
- Polishchuk, K. L., Koval, A. A. (2015). Patent of Ukraine No. 97816 on cor. mod. CR. B62G 23/00 bul. No. 7 10.04.2015.
- Polishchuk, L. K., Kozubivski, R. P. (2012). Choice of a rational scheme for the conveyor drive by criterion assessment. Technical Sciences, 149–154.
- Polishchuk, L. K., Adler, О. О., Koval, A. A. (2015). Competitive advantages of built-in drives of conveyors, lifting and transporting machines. Twelfth international Symposium of Ukrainian mechanical engineers in Lviv, 186–187.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Оксана Олександрівна Адлер, Леонід Клавдійович Поліщук
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.