Експериментальні дослідження шумів інтегральних перетворювачів напруги в ланцюгах гальванічної розв'язки
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5245Ключові слова:
перетворювач, перешкода, гальванічна розв’язка, інтерфейсАнотація
Запропоновані методи зменшення впливу перешкод загального вигляду для інтегральних перетворювачів напруги фірми Traco Power AG з метою їх застосування у вузлах гальванічної розв’язки інтерфейсу RS-485. Використання індуктивних фільтрів придушення електромагнітних перешкод значно зменшує вплив шумів інтегральних перетворювачів на якість передачі сигналів у ланцюгах гальванічної розв’язки та збільшує захищеність від перешкод комунікаційних блоків мережі інтерфейсу RS-485Посилання
- Кардашук, В. С. Використання двоканального блоку інтерфейсу RS-485 [Текст] / В. С. Кардашук // Матеріали IV науково-практичної конференції. «Інформаційні і керуючі системи в промисловості, економіці та екології». – Сєвєродонецьк, 2012. – С. 51-53.
- Рязанцев, А. И. Методы повышения надежности передачи данных в сетях на базе интерфейса RS-485 [Текст] / А. И. Рязанцев, В. С. Кардашук // Вісник Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля. – Луганськ, 2007. – № 4(110), ч. 2. – С. 176–181.
- Рязанцев, А. И. Исследование влияния параметров линии связи на качество передачи данных в сетях интерфейса RS-485 [Текст] / А. И. Рязанцев, В. С. Кардашук // Вісник Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля. – Луганськ, 2007. – № 11(117), ч. 2. – С. 133–140.
- DC/DC Converter, Available at: http://www.tracopower.com/fileadmin/medien/dokumente/pdf/datasheets/tma.pdf (accessed November, 2009).
- Transformer Driver for Isolated RS-485 Interface, Available at: http://datasheets.maximintegrated.com/en/ds/MAX253.pdf (accessed Document Ref.: 19-0226 Rev 2; May, 2010).
- Data and Signal Line Chokes, Available at: http://www.epcos.com/inf/30/db/ind_2008/b82790c0_s0.pdf (accessed April, 2008).
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Володимир Сергійович Кардашук
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.