Нові методи перешкодостійкого кодування інформації
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5246Ключові слова:
ймовірність, ймовірна форма, перешкодостійкість, код Рида-Соломона, МТК-3, коефіцієнт ефективної швидкостіАнотація
У статті розглядаються принципи ймовірнісного представлення інформації, на основі яких формується принцип перешкодостійкого ймовірнісного кодування, який дозволяє виконувати виправлення численних помилок. Розглядаються основні характеристики ймовірнісного коду, такі, як: надмірність і ефективна швидкість, отримані дані співвідносяться з відомими аналогами МТК-3 як найбільш близького за принципом формування вторинного алфавіту і кодом Ріда-СоломонаПосилання
- «Преобразователь частота-вероятность», Пат. 56113 Україна, Заявка № u201009117; авт.: Сапожников Н.Е. Моисеев Д.В. Скрябина Е.В.
- Сапожников Н.Е./ Разработка и построение преобразователя частота – вероятность // Сапожников Н.Е., Моисеев Д.В., Скрябина Е.В., Шокин А.Г., сборник научных трудов СНУЯЭиП, вып. № 4(36), 2010 г., -С. 217-221.
- «Преобразователь фаза-вероятность», Пат. 56112 Україна, Заявка № u201009116; авт.: Сапожников Н.Е. Моисеев Д.В. Скрябина Е.В.
- Ничипорук Н.Е./ Оценка корректирующей способности кодов Рида - Соломона при передаче подводных изображений через зашумленный канал связи// Ничипорук Н.Е., Сай С.В. Вестник ТОГУ, вып № 3(22), 2011, -С.29-36.
- Столярчук Ю.Ю., Дослідження перешкодостійкості ймовірнісних кодів / М.Є. Сапожніков, Ю.Ю. Столярчук, П.С. Бейнер // Електротехнічні та комп’ютерні системи.-Вид.80,2011. – С.195-198.
- Столярчук Ю.Ю./ Оценка точности при вероятностном представлении информации // Д.В. Моисеев, Ю.Ю. Столярчук, А.Г. Шокин, Первая междунородная конференция памяти профессора Влодимира Поджаренка «Измерение, контроль и диагностика в технических системах» ВКДТС-2011 г. Винница, 18-20 октября 2011г., С. 123.
- Сапожников Н.Е./ К вопросу о вероятностном преобразовании информации // Сапожников Н.Е., Приборостроение.-Севастополь.-Вып.34, 1983.-С.31-38.
- Лепеха В.Л./ Реализация декодера Рида-Соломона в ПЛИС // Лепеха В.Л., Лесик Т.М., Франко Р.А, Вісник НТУУ «КПІ». Інформатика, управління та обчислювальна техніка: Зб. наук. пр. – К.: Век+, – 2009. – № 50.-С. 78-82.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Александр Геннадьевич Шокин, Николай Евгеньевич Сапожников, Дмитрий Владимирович Моисеев
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.