Узагальнена модель хаотичної послідовності імпульсів індустріальних радіозавад у цехах промислових підприємств
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5248Ключові слова:
радіозавада, хаотична послідовність, спект, математичне очікування, розподіл амплітуд, моменти появиАнотація
У статті представлені результати теоретичних досліджень спектральних і амплітудних характеристик хаотичних послідовностей імпульсів індустріальних радіозавад. Дослідження виконані методом спектрального аналізу та статистичної радіотехніки. Виконані дослідження та їх результати можуть використовуватися при проектуванні радіомодемів систем промислової автоматизаціїПосилання
- Трифонов, П.М. Радиопомехи низовой связи в городе [Текст] : учеб. / П.М. Трифонов, В.Н. Макаров, Е.В Марциновский . – М. : Электросвязь, 1964. – 201 с.
- Венчковский, Л.Б. Помехи в каналах телемеханики [Текст] : / Л.Б. Венчковский. – К. : Энергия, 1983. – 186 с.
- Вольницикий, В.Н. О статистических распределениях импульсов радиопомех, создаваемых электроустройствами [Текст] : учеб. / В.Н. Вольницикий, А.Г. Француз. – М. : Электросвязь, 1968. – 164 с.
- Левин, Б.Р. Теоретические основы статистической радиотехники [Текст] : / Б.Р. Левин. – М. : Советское радио, 1989. – 656 с.
- Белов, П.В. Статистическая радиотехника [Текст] : учеб, пособие / П.В. Белов, А.В. Назаркин, Э.М. Черниговская ; МГТУ : – Б.м., 2005. – 88с. – (Университетская книга).
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Константин Николаевич Полтавский, Геннадий Иванович Сидоров
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.