Аналіз опто-геометричних властивостей фотонно-кристалічних волокон та їх вплив на параметри передачі
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5251Ключові слова:
фотонно-кристалічне волокно, кварц, показник заломлення, гаусово розподіленняАнотація
Отримані результати показують, що при будь-якому з розглянутих видів дефектів модове поле буде мати 2 виражені максимуми. Також результати свідчать, що загальна потужність модового поля зростає зі зменшенням середнього діаметру повітряних капілярів. Іншим важливим результатом є те, що випадкове відхилення діаметру повітряних включень може призвести до збільшення потужності модового поляПосилання
- P. S. J. Russell, “Photonic crystal fibers,” Science, vol. 299, no. 5605, pp. 358–362, Jan. 2003.
- J. Laegsgaard, “Gap formation and guided modes in photonic bandgap fibers with high-index rods,” J. Opt. A, Pure Appl. Opt., vol. 6, no. 8,pp. 798–804, Aug. 2004.
- R.Hull, R.M. Osgood, Jr. J. Parisi, H.Warlimont «Photonic crystal fibers», Published by Springer, 2007. – 247p.
- Vincent, P. «Impact of transversal defects on confinement loss of an all-solid 2-d photonic-bandgap fiber», Jornal of lightwave technology, vol. 25, no. 11, pp. 3589-3594, Nov. 2007.
- G. Bouwmans, L. Bigot, Y. Quiqempois, F. Lopez, L. Provino, and M. Douay, “Fabrication and characterization of an all-solid 2-D photonic bandgap fiber with a low-loss region (< 20 dB/km) around 1550 nm,” Opt. Express, vol. 13, no. 21, pp. 8452–8459, Oct. 2005.
- W. Zhi , R.Guobin, L.Shuqin, J.Shuisheng, “Supercell lattice method for photonic crystal fibers”, Optics express, 5 May 2003, Vol.11, No9, pp.980-991.
- T. M. Monro, D. J. Richardson, G. R. Broderick, P. J. Bennett, “Holey Optical Fibers: An Efficient Modal Model”, Journal of lightwave technology, June 1999, vol.17, №6, pp.1093-1102.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Alexander Filipenko, Alexander Donskov, Oksana Sychova
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.