Контроль вмісту кадмію в посуді комп’ютерною системою
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5331Ключові слова:
комп’ютерна система, контроль, кадмій, модель процесу, організм людини, захворюванняАнотація
Розроблена модель процесу негативного впливу кадмію на організм людини, яка створює підгрунтя для синтезу комп’ютерної системи контролю вмісту кадмію в посуді, направленого на недопущення негативного впливу даного важкого металу на організм людиниПосилання
- Конституція України. Закон України “Про внесення змін до Конституції України”. - К.: Велес, 2005. – 48 с.
- Михалева Л.М. Кадмийзависимая патология человека // Архив патологии. – 1988. – № 9. – С. 81-85.
- Залавина С.В., Скальный А.В., Ефимов С.В., Васькина Е.А. Многоэлементный портрет детей дошкольного возраста в условиях накопления кадмия // Микроэлементы в медицине. – 2007. – № 4. – С. 25-28.
- Марушко Ю.В., Таринська О.Л., Фус С.В. Характеристика мікроелементного статусу дітей шкільного віку різних регіонів екологічного неблагополуччя: Зб. наукових праць співроб. НМАПО ім. П.Л. Шупика. – К., 2009. – Вип. 18, Кн. 2. – С. 604-609.
- Марушко Ю.В., Таринська О.Л., Олефір Т.І., Фус С.В., Асонов А.О. Накопичення кадмію та його вплив на організм дитини // Здоровье ребенка. – 2010. – № 5(26). – С. 35-38.
- Безпалько Л.Е., Лифлянд Л.М. Гигиеническая оценка соединений кадмия в окружающей среде // Гигиена и санитария. – 1979. – № 5. – С. 66-69.
- Гигиенические критерии состояния окружающей среды. Кадмий: экологические аспекты. – М.: Медицина, 1994. – 160 с.
- Васильев А.А. Современные подходы к решению проблемы загрязнения почв тяжелыми металлами // Экотехнологии и ресурсосбережение. – 2000. – № 5. – C. 47-52.
- Мудрый И.В. Эколого-гигиенические аспекты загрязнения почвы кадмием // Гигиена и санитария. – 2003. – № 1. – С. 32-35.
- Нестерин М.Ф., Конышев В.А. Кадмий в пище: распространенность, токсикология, санитарно-гигиенический надзор // Вопросы питания. – 1979. – №2. – С. 3-10.
- Семенцов Г.Н. Автоматизація процесу буріння свердловин: Навчальний посібник. – Івано-Франківськ: ІФДТУНГ, 1999. – 300 с.
- Бабчук С.М. Класифікація промислових комп’ютерних мереж // Східно-європейський журнал передових технологій. – 2009. – №4/2(40). – С. 49-51.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Сергій Миронович Бабчук, Лілія Романівна Бабчук
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.