Аналіз моделей оцінки розрахунку трудомісткості програмного продукта при розробці кіс ТПП
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5333Ключові слова:
життєвий цикл, клас, трудомісткість, КІС ТПП, програмний продукт, технічне завдання, прогнозування, вартістьАнотація
У статті описані результати дослідження мов високого рівня програмування, використовувані для розробки складних корпоративних інформаційних систем технологічної підготовки виробництва. Також наведені результати досліджень моделей оцінювання трудомісткості розробки програмних продуктів з точки зору їх застосування в корпоративних інформаційних системах технологічнох підготовки виробництваПосилання
- Евсеев В.В. Применение программных метрик кода на раннем этапе жизненного цикла программного обеспечения [Текст] / В.В. Евсеев // Восточно-европейский журнал передовых технологий. – Харьков, 2011. – № 1/2 (49). – С.19–21.
- Фатрелл, Р. Управление программными проектами: достижение оптимального качества при минимуме затрат [Текст] / Р. Фатрелл, Д. Шафер, Л. Шафер; пер. с англ. – М.: Вильямс, 2003.
- Невлюдов, И.Ш. Модели жизненного цикла программного обеспечения при разработке корпоративных информационных систем технологической подготовки производства [Текст] / И.Ш. Невлюдов, В.В. Евсеев, В.О. Бортникова // Вісник Національного технічного університету «ХПІ». Збірник наукових праць. Тематичний випуск: Нові рішення в сучасних технологіях. – Харків: НТУ «ХПІ», 2011. – №2. – С.94–101
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Игорь Шакирович Невлюдов, Владислав Вячеславович Евсеев, Светлана Святославовна Милютина, Виктория Олеговна Бортникова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.