Використання шрифту Брайля для захисту пакувальної продукції
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5340Ключові слова:
захист поліграфічної продукції, медична упаковка, алгоритм розпізнавання шрифту БрайляАнотація
Досліджена проблема верифікації шрифту Брайля: розроблений алгоритм розпізнавання шрифту Брайля, з можливістю відтворення текстової інформації вголос програмними засобами; розроблений принцип шифрування даних за допомогою шрифту Брайля; запропонований новий метод захисту упаковці за допомогою шрифту БрайляПосилання
- Коншин А.А. Защита полиграфической продукции от фальсификации [текст]. – М.: ООО «Синус», 1999. – 160 с.
- Шарифуллин М. Защита прежде всего [текст]. – Журнал Publish, №7, 2000
- Шарифуллин М. Бренд на замке [текст]. – Журнал Publish, №6, 2007
- Shirai Y. Three-dimensiomal Computer Vision [Текст] : Y. Shirai - Springer - 1987. - pp. 48-50
- Horn B., Shape from Shading [Текст] : B. Horn, Brooks M. - MIT Press - 1989. - pp. 123-127
- Ch. Wagner, Informationstheoretische Grenzen optischer 3D-Sensoren [Текст] : B. Horn - PhD thesis at the University Erlangen , — Nurnberg - 2003. - pp. 33-37
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Владимир Сергеевич Васильченко, Андрей Валериевич Бизюк, Ирина Григорьевна Бизюк
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.