Методика вибору раціональної схеми при доставки твердих побутових відходів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5395Ключові слова:
твердо-побутові відходи, контейнер, схема, регресія, технологіяАнотація
Розроблено методику визначення раціональної вантажопідйомності автомобілів-сміттєвозів з доступного ряду транспортних засобів, яка дозволяє підібрати марку автомобіля, що відповідає можливим обсягам перевезення. Визначено цільову функцію, для кожної схеми організації вивозу ТБО, що враховує витрати: на однократний вивіз відходів, за здачу, на розробку природоохоронних документів, на облаштованість місця розміщення даного виду відходівПосилання
- Макаров, О. А. Твердые бытовые отходы: проблемы и решения [Текст]/ О. А. Макаров, И. В. Тюменцев, А. С. Горленко – М.: Экология и промышленность России, 2000. – № 9. - С. 41-45.
- Соломин, . А. Альтернативные пути организации менеджмента твёрдых бытовых отходов в г. Воронеже [Текст]/ И. А. Соломин. - В.: Ресурсосберегающие технологии: экспресс-информ. / ВИНИТИ, 2003. - № 22. - С. 18-24.
- Соломина, О. И. Методы утилизации и переработки отходов зеленого хозяйства города в компост [Текст]/ О. И. Соломина. – В.: Ресурсосберегающие технологии: экспресс-информ. / ВИНИТИ, 2003. - № 22. - С. 13-18.
- Соломин, И. А. Выбор оптимальных технологий переработки твердых бытовых отходов [Текст]/ О. И. Соломина. - В.: Ресурсосберегающие технологии: экспресс-информ. / ВИНИТИ, 2003. - № 15. - С. 3-14.
- Булгаков, С. Н. Новые технологии комплексной переработки твердых коммунальных отходов - дублирующая сырьевая экономика [Текст]/ С.Н. Булгаков. – М.: Строительные материалы, оборудование, технологии XXI века, 2007. - № 6(101). - С. 62-64.
- Джангиров, Д.А. Концепция программы по индустриальной переработке ТБО [Текст]/ Д.А. Джангиров. – В.: Проблемы окружающей среды и природных ресурсов : обзор. информ. / ВИНИТИ, 2007. - № 4 - С. 104-111.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Алексей Викторович Павленко, Виктор Николаевич Нефедов, Дмитрий Александрович Музильов, Руслан Николаевич Гришаточкин
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.