Системний аналіз технологічного процесу виробництва хлібобулочних виробів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5511Ключові слова:
метод SA-діаграм Д. Росса, корекція технологічних параметрів, вибір поліпшувачів, якість хлібобулочних виробів, підсистеми підтримки прийняття рішеньАнотація
Проведено системний аналіз технологічного процесу виробництва хліба і системи управління ним за допомогою одного із методів структурного аналізу і проектування складних систем, а саме методології SADT (Structured Analysis and Design Technique). Розроблено діаграму процесу хлібобулочного виробництваПосилання
- Райков А.Н. Интеллектуальные информационные технологии: Учеб. пособие /Московский гос. ин-т радиотехники, электроники и автоматики (технический ун-т) [Текст]/ А.Н.Райков. — М., 2000. — 96 с.
- Черноруцкий И. Г. Методы принятия решений[Текст]/ И. Г.Черноруцкий.— СПб.:БХВ-Петербург, 2005. — 416 с : ил.
- Козлов Г.Ф. Системный анализ технологических процессов на предприятиях пищевой промышленности [Текст]/ Г.Ф. Козлов, Н.В. Остапчук, В.В. Щербатенко. – К.: Техника, 1977. – 199 с.
- Злобин, Л.А. Оптимизация технологических процессов производства хлебобулочных изделий [Текст]/ Л.А. Злобин // М.: Агропромиздат, 1987. – 198С.
- Благовещенская М.М. Информационные технологии систем управления технологическими процессами [Текст]/ М.М. Благовещенская, Л.А. Злобин. - М.: Высшая школа, 2005.-768с.
- Росс Д. Структурный анализ (SA): язык для передачи понимания [Текст]/ Д. Росс// Журнал доктора Тобба. – 1993. - №1. – С.9
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Сергій Миколайович Швед, Ігор Володимирович Ельперін
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.