Вплив сполук ванадію на навколишнє середовище
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5598Ключові слова:
джерела, сполуки, ванадій, рослини, живі організми, навколишнє середовищеАнотація
В статті проаналізовано багато чисельні інформаційні джерела про сполуки ванадію, показані шляхи надходження сполук ванадію у рослинні та тваринні організми, їх біологічна роль. Систематизація та аналіз літературних джерел показав, що сполуки ванадію в процесі їх переробки та отриманні ванадій вміщуючої продукції підтверджують їх токсичні властивостіПосилання
- Ванадий и его соединения [Текст]: сб. науч. тр. – Москва: ЦМП ГКНТ, 1984. – 33 с.
- Герасименко В.Г. Тяжелые металлы в окружающей среде [Текст] / Герасименко В.Г. – М.: Мир, 1980. – 125 с.
- Глазовская М.А. Земельные ресурсы мира, их использование и охрана [Текст] / Глазовская М.А. – М.: Лига, 1978. 150 с.
- Гордеев В.В., Лисицын А.П. Химия океана [Текст]. Т1. – М.: Мысль, 1979. –337 с.
- Добровольский В.В. География микроэлементов. Глобальное рассеяние [Текст] / Добровольский В.В. – М.: Мысль, 1983. – 272 с.
- Остромогильский А.Х. Микроэлементы в атмосфере фоновых районов суши и океана [Текст] / Обминск: ВНИИГМИ – МЦД, 1981. – 30 с.
- Vanadium and Some Vanadium Salts. № 42. Geneva: WHD.
- Степанова М.Д. Химические элементы в системе почва – растение [Текст] / Степанова М.Д. – Новосибирск, 1982. – 104 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Светлана Александровна Гринь, Павел Владимирович Кузнецов, Инна Вячеславовна Питак
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.