Моделювання процесів фільтрування з використанням матеріалів з капілярними властивостями
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5603Ключові слова:
зневоднення, капіляр, математична модель, тверді частки, , розділення фазАнотація
Запропоновано модель фільтрування з використанням матеріалів з капілярними властивостями. Розраховано допустимий перепад рівнів рідини з різних кінців капілярного фільтру для забезпечення його тривалої ефективної роботи. Отримані залежності дозволяють розраховувати основні параметри капілярного фільтру при заданих характеристиках рідини та властивостях твердих частокПосилання
- Радовенчик Я. В. Очищення води з використанням матеріалів з капілярними властивостями / Я. В. Радовенчик, М. Д. Гомеля // Хімічна інженерія, екологія та ресурсозбереження. - 2009. - №2. – С. 37 – 39.
- Радовенчик Я. В. Обезвоживание осадков ферроцианидов железа / Я. В. Радовенчик, В. С. Котлярова // Энерготехнологии и ресурсосбережение. – 2011. - №5. – С. 32-35.
- Радовенчик Я. В. Обезвоживание суспензий капиллярными материала-ми / Я. В. Радовенчик, Н. Д. Гомеля // Матер. ІІ Междунар. науч. – практ. конф. студентов, аспирантов и молодых ученых "Проблемы безопасности жизнедеятельности и промышленной экологии", Ульяновск. – 2009. – С. 126 – 130.
- Сандуляк А. В. Очистка жидкостей в магнитном поле.- Львов : Вища школа. Изд-во при Львов. Ун-те, 1984. – 16 с.
- Радовенчик Я. В. Наукові засади очищення води матеріалами з капілярними властивостями / Я. В. Радовенчик, М. Д. Гомеля // Збірник наукових статей IІІ-го Всеукраїнського з’їзду екологів з міжнародною участю "Екологія - 2011” (21-24 вересня 2011 р., м. Вінниця). – Вінниця, 2011. – С. 15-18.
- Радовенчик Я. В. Основні закономірності руху рідин в капілярних матеріалах / Я. В. Радовенчик, М. Д. Гомеля // Вісник Вінницького політехнічного інституту. – 2012. - №2. – С. 31 – 34.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 В’ячеслав Михайлович Радовенчик, Людмила Вікторівна Сіренко, Ярослав В’ячеславович Радовенчик, Анастасія Олегівна Костриця
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.