Зниження шуму шумозахисними екранами
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5605Ключові слова:
шумозахисний екран, циліндричне джерело звуку, рівень звукового тиску, ефективністьАнотація
В даній статті розглянуто питання точного розв’язку двомірної задачі методом часткових областей про знаходження акустичного поля навколо шумозахисного екрану, що стоїть на акустично жорсткій поверхні, при цьому джерелом звуку є нескінченний за довжиною циліндр малих хвильових розмірів, який працює на нульовій модіПосилання
- C-F Fang, D-L Ling Investigation of the noise reduction provided by tree belts - Landscape and Urban Planning 63 (2003) 187–195
- http://www.masstar.ru/qbarrier/#qbarrier_home
- Вовк И.В., Сотникова Т.А., Мацыпура В.Т., Об одном строгом методе оценки акустических свойств шумоподавляющих барьеров – Акустичний вісник 2004. т.7, №4 С. 21-27.
- Вовк И.В., Сотникова Т.А. Акустические свойства шумозащитного барьера с козырьком. - Сб.трудов Акустического симпозиума "Консонанс-2007", К., 2007, с.273-278.
- Скучик Е. Основы акустики. Т.2. - М.: - Мир, - 1976. - 542 с
- Sоmmеrfeld A., "Jahresber. Dtsch. Math.-Ver.", 1912, Bd 21, S. 309-53;
- Шендеров Е. Л. Излучение и рассеяние звука / Е. Л. Шендеров. – Л.: Судостроение, 1989. – 301 с.
- Гринченко В. Т., Вовк И. В., Мацыпура В.Т. Основы Акустики Авторизованный дополненный перевод с украинского ОСНОВИ АКУСТИКИ, Київ, Наукова думка, 2007, 640 с.
- В.С. Дідковський, В.П. Заєць, Н.О. Самійленко Порівняльний аналіз визначення шумових характеристик транспортних потоків // Электроника и связь. – 2010. – №57.–с. 149-154
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Віталій Пантелєйович Заєць
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.