Кожух вільного гіроскопа, що циклічно деформується, в акустичному полі
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5607Ключові слова:
Циклічно деформуємий стан, дифузне полеАнотація
Аналізується збурений рух підвісу гіроскопа при циклічній дії хвилі надлишкового тиску звукової частоти. Вивчається вплив плоскої монохроматичної хвилі і дифузного поля. Визначається структура породжених напруженим станом підвісу збурюючих чинників, які слугують появі дрейфу
Посилання
- Карачун, В.В. О погрешности гироскопического датчика угловых скоростей при акустическом возмущении [Текст]/ В.В. Карачун, О.Н. Юдин // Механика гироскопических систем. – 1993. – Вып. 12. – С. 107-110.
- Карачун, В.В. О влиянии звукового излучения на механические системы [Текст]/ В.В. Карачун // «Аерокосмічний комплекс: конверсія та технології»:. Житомир, 11-16 вересень 1995 р., ЖИТИ. -1995. –С.20-21. – 1993. – Вып. 12. – С. 23-28.
- Карачун, В.В. О влиянии акустического излучения на динамику чувствительных элементов ГСП [Текст]/ В.В. Карачун, В.Г. Лозовик // Космічна наука: технологія. – 1996. – Т. 1, №2-6. – С. 73-75.
- Карачун, В.В. Напряженно-деформированное состояние поверхности круговой цилиндрической оболочки под действием акустической волны [Текст] / В.В. Карачун, В.Г. Лозовик // Проблемы прочности. – 1997. №3. – С.139-144.
- Мельник, В.М. Похибки поплавкового гіроскопа за синхронної хитавиці фюзеляжу РН [Текст] / В.М. Мельник, В.В. Карачун // Вісник ЖДТУ/ Технічні науки. – 2008. №1(44). – С.83-94.
- Мельник, В.Н. Первое приближение погрешности поплавкового гироскопа в натурных условиях [Текст] / В.Н. Мельник, В.В. Карачун// Materialy IV Mezinarodny vêdecko-prekticka conference «Vêda a technologig: Krok do buducnosti -2008», 1-15 březen 2008 roku.Technscê vedy. Dil 11. Praha: Publishing House «Education and Scince», Str.67-70.
- Мельник, В.Н. Нелинейные колебания в полиагрегатном подвесе гироскопа [Текст]: моногр. / В.Н. Мельник, В.В. Карачун; НТУУ «КПИ». – «Корнейчук», 2008. -104с. Библиогр: с.80-82. – ISBN 978-966-7599-48-5.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Вікторія Миколаївна Мельник, Володимир Володимирович Карачун
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.