Основи теорії та розрахунку деталей роторного апарату
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5613Ключові слова:
Середовище, роторний апарат, розрахунок, динамікаАнотація
Розглянуто питання динаміки середовища, явищ автоколивань, резонансу в роторних апаратах, які впливають на мови їх функціонування. Викладена методика розрахунку оптимального конструювання деталей роторного апаратуПосилання
- Питак И.В. Закономерности процесса очистки газовоздушных смесей в роторном вихревом аппарате[Текст]: дис. … канд. техн. наук / И.В. Питак. – Х., 2008. – 149 с.
- И.В. Питак. Определение эффективности очистки газовоздушного потока в роторном массообменном аппарате / И.В. Питак, А.Г. Трошин, В.Ф. Моисеев // Східно-Європейський журнал передових технологій – Х.: Технологічний центр, 2007, № 5/4 (29) – с. 9–12.
- И.В. Питак. Гидравлическая характеристика роторного массообменного аппарата. / И.В. Питак, А.Г. Трошин, В.Ф. Моисеев, А.В. Сурков //Вісник Національного технічного університету «ХПІ». Збірник наукових праць. Тематичний випуск: «Хімія, хімічна технологія та екологія». – Х.: НТУ «ХПІ» - 2007. - №32. – С. 93-100.
- Трошин А.Г. О режимах движения жидкой фазы в роторном вихревом массообменном аппарате /Трошин А.Г., Питак И.В// Інтегровані технології та енергозбереження //Щоквартальний науково-практичний журнал. – Х.: Національний технічний університет «ХПІ», 2007. - №4. – С. 31-37.
- И.В. Питак. Аппарат для проведения процессов абсорбции и газоочистки / И.В. Питак, П.П. Хусточкин, В.Ф. Моисеев, В.П. Шапорев //Вісник Національного технічного університету «ХПІ». Збірник наукових праць. Тематичний випуск: Нові рішення в сучасних технологіях. – Х.:НТУ «ХПІ» - 2005. -№9. – С.3-6.
- Карепанов, С.К. Математическая модель течения рабочей жидкости в каналах ротора и статора гидромеханического диспергатора / С.К. Карепанов // Применение роторных гидромеханических диспергаторов в горнодобывающей промышленности : теория и практика : сб. докл. Междунар. науч.-практ. семинара. – Минск : Беларус. АН БЖ, 1998. – С. 57– 67.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Інна Вячеславівна Пітак
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.