Дослідження електрокоагуляційної установки очищення стічних вод як об'єкту автоматизації
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5615Ключові слова:
автоматизація, електрокоагуляція, очищення стічних вод, математична модельАнотація
Наведені результати експериментальних досліджень процесу електрохімічного очищення стічних вод, отримані залежності впливу управляючих і збурюючих дій на ступінь очищенняПосилання
- Кульский Л.А. Очистка воды электрокоагуляцией. / Л.А. Кульский, П.П. Строкач, В.А. Слипченко, Е.И. Сайгак. К.: Будівельник, -1978. – 112с.
- Шантарин В. Д. Оптимизация процессов электрокоагуляционной доочистки питьевых вод./ В. Д. Шантарин, В. В. Завьялов // Научные и технические аспекты охраны окружающей среды. Сб. обзорной информации.– М.: ВИНИТИ , –2003. –№ 5. – С.62-85.
- Кафаров В.В. Математическое моделирование основных процессов химических производств. / В.В. Кафаров, М.Б. Глебов. – М.: Высшая школа, -1991. – 400с.
- Джонс У. Непрерывные дроби. Аналитическая теория и приложения / У. Джонс, В. Трон. – М.: Мир, -1985. – 414 с.
- Ткачев Р.Ю. Структурно-параметрическая идентификация объектом с рециклом на основе дискретной последовательности выходной координаты/ Р.Ю.Ткачев, О.В. Глушко // Збірник наукових праць ДонДТУ, Алчевськ: ДонДТУ, –2012. –№36. – C. 415-425.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Роман Юрьевич Ткачев
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.