S-функції у регіонально-аналітичному моделюванні теплових режимів електродних модулів стінок каналів МГД-генераторів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5681Ключові слова:
Регіонально-аналітичне моделювання, S-функції, теплові процеси, електродні модуліАнотація
Пропонується регіонально-аналітичне моделювання температурних полів в електродних модулях стінок каналів МГД-генераторів. Наводяться результати моделювання теплових режимів модулів з урахуванням 20%-го і 50%-го виносу утеплювача, зміна градієнта температури в електродних модулях в залежності від часткового виносу утеплювача. Регіонально-аналітичні структури моделювання теплових процесів універсальні щодо зміни теплофізичних і геометричних параметрів математичної моделіПосилання
- Слесаренко А. П. S-функции в обратных задачах аналитической геометрии и моделировании тепловых процессов [Текст] / А. П. Слесаренко // Восточно-европейский журнал передовых технологий. — 2011. —Т3 №4(51). — С. 41—46.
- Слесаренко А.П. S-функции в обратных задачах дифференциальной геометрии и управлении образования форм [Текст] / А.П. Слесаренко // Восточно-европейский журнал передовых технологий. – 2012. –Т1№1/4 (55) – С. 4 – 10.
- Слесаренко А.П. S-функции в построении консервативных структур решения геометрических обратных краевых задач [Текст] / А.П. Слесаренко // Восточно-европейский журнал передовых технологий. – 2012. – Т2 №2/4 (56) – С. 60 – 66.
- Рвачев, В. Л. Теория R-функций и некоторые ее приложения [Текст] / В.Л. Рвачев. - Киев: Наук. Думка, 1982. - 552 с.
- Рвачев В. Л. Проблемно-ориентированные языки и системы для инженерных расчетов [Текст] / В.Л Рвачев, А.Н. Шевченко – Киев: Техника, 1988. – 197 с.
- Рвачев В.Л. R-функции в задачах теории пластин [Текст] / В.Л. Рвачев, Л.В. Курпа – Киев: Наук. думка, 1987. – 176 с.
- Рвачев В. Л. Автоматизация программирования в краевых задачах [Текст] / В.Л. Рвачев, Г.П. Манько – Киев.: Наук. думка, 1983 – 232 с.
- Слесаренко, А.П. Развитие алгебрологического метода и его приложения к многомерным нелинейным задачам теплопроводности для однородных и композитных сред [Текст] : автореф. дис. …д-ра физ.-мат. наук : 01.04.14, 01.01.02 / А. П. Слесаренко. – М., 1984. – 36 с.
- Слесаренко А.П. Нестационарные задачи теплопроводности для тел сложного сечения с разнородными сквозными включениями [Текст] / А.П. Слесаренко // Докл. АН УССР. Сер. А. – 1980. - №10. – С.19-22.
- Слесаренко А.П. Интегральные преобразования, регионально-аналитический и вариационно-разностный методы в многомерных задачах теплопроводности для неоднородных сред [Текст] / А.П. Слесаренко // Тепломассообмен ММФ-2000: Докл. IV Минского международного форума (Беларусь, Минск, май, 2000). Минск: АНК «Институт тепло-и массообмена им. А.В. Лыкова» НАН Беларусии -2000. Т3. - С.108 - 115
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Анатолій Павлович Слесаренко, Юлія Олегівна Кобринович, Станіслав Юрійович Загоруйко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.