Статистичні характеристики ехосигналів акустичного зондування в зоні мегаполіса
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5683Ключові слова:
Акустичне зондування, атмосфера, ехосигнал, , поміхи, статистичні характеристики, витяг інформаціїАнотація
Розглядаються результати аналізу статистичних характеристик ехосигналів як основи для вибору напрямку вдосконалення правил добування інформації в системах акустичного зондування атмосфери в зоні мегаполіса
Посилання
- Вильфланд, Р.М. Мезомасштабный краткосрочный прогноз погоды в Гидрометцентре России на примере COSMO-RU/. [Текст] / Р.М. Вильфланд Г.С. Ривин, И.А. Розинкина.//Журн. Метеорология и гидрология.—2010.— №1 5 — С. 13.
- Руководство по сдвигу ветра на малых высотах. [Текст] Издание первое — 2005. Doc 9817. AN/449. Международная организация гражданской авиации.
- Елисеев, А.А. Экспериментальное исследование притоков тепла в приземном слое атмосферы [Текст] / Елисеев А.А., Привалов В.И., Парамонова Н.Н., Утина З.М. // Жкрн. Изв. РАН. Физика атмосферы и океана. —2002. — Т. 38. № 5. — С. 649–657.
- Багров, Н. А. Долгосрочные метеорологические прогнозы. [Текст]: / Багров Н. А., Кондратович К. В., Педь Д. А., Угрюмов А. И. , — Л.: Гидрометеоиздат, 1985. — 248 с.
- Assessment of the climate forecasts produced by individual models and MME methods. — APCC Technical Report, V. 1, No.1, 2006.
- Weill, A. Measuring heat flux and structure functions of temperature fluctuations with an acoustic Doppler sodar. [Текст] / Weill, A., Klapisz, C., Strauss, B.,Baudin, F., Jaupart, C..Van Grundebeeck, P. and Goutorbe, J. P. // Журн. J.Appl. Meteorol., — 1980.—№19. — С. 199-205.
- Семенец, В.В. Акустическое зондирование атмосферы в проблеме изучения процессов теплообмена в зоне мегаполиса [Текст] / В.В. Семенец, В.И. Леонидов //Восточно-европейский журнал передовых технологий. -2011, – 6/8(54), – С.54.
- Леонидов, В.И. Анализ квазипериодических амплитудно-временных структур ехосигналів акустического зондирования атмосферы [Текст] / В.И. Леонидов, В.В. Семенец //Радиотехника: ВсеУкр. Межвед. Научн-техн. Зб. — 2011, — вып.167. – С. 27 -31.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Володимир Іванович Леонідов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.