Розвиток теоретичних уявлень впливу коксового пилу на структуроутворення цементних композитів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5712Ключові слова:
коксовий пил, електропровідність, електроповерхневі властивості, цементний камінь, бетонАнотація
На підставі фундаментальних положень колоїдної хімії та фізико-хімічної механіки дисперсних систем виконано теоретичне обґрунтування процесів структуроутворення в цементних композитах при введенні до їх складу високодисперсних частинок коксового пилу. Показано, що взаємодія коксових частинок з елементами структури цементного каменю здійснюються під впливом їх головної складової - змішаної електропровідності вугілля і електроповерхневих властивостейПосилання
- Мордкович, В. Нанокомпозиты на основе полиолефинов и углеродных наночастиц и нановолокон [Текст] / В. Мордкович, И. Арутюнов, С Заглядова, А. Караева, И. Маслов, С. Киреев // Наноиндустрия. – 2009. - № 9. – С. 20 – 22.
- Структура ископаемых углей [Электронный ресурс]. Режим доступа: http://dic. academic. ru/ dic.nsf/ enc_geolog/17396/СТРУКТУРА.
- Сорбционные методы очистки воды на активированных углях. [Электронный ресурс]. Режим доступа: www.mediana-filter.ru/water_filter...ted_coal.htmї.
- Реферат по "Исследованию полезных ископаемых на обогатимость» [Электронный ресурс]. Режим доступа: http://masters. donntu.edu.ua /.../klochko/library/tez4.htm.
- Электропроводность угля. [Электронный ресурс]. Режим доступа: http://dic.academic.ru/.../20334/электропроводность.
- Пааш, Г. Поверхности твердых тел. [Текст] / Г. Пааш, М. Хитшольд // Достижения электронной теории металлов. - М.: Мир, 1984. – С. 466-540.
- Ландау, Л. Д. Электродинамика сплошных сред [Текст] / Л.Д. Ландау, Е.М. Лифшиц – М: Гостехтеориздат, 1957.
- Капранов, В. В. Твердение вяжущих веществ и изделий на их основе [Текст] / В.В. Капранов. - Челябинск: Главюжуралстрой, 1976. – 191 с.
- Плугин, А. Н. Основы теории твердения, прочности, разрушения и долговечности портландцемента, бетона и конструкций из них. Теория твердения портландцемента. Том 2. [Текст] / А.Н. Плугин, А.А. Плугин, Л.В. Трикоз. – Киев: Наукова думка, 2012. – 225 с.
- Дамаскин, Б. Б. Основы теоретической электро¬химии [Текст] /Б.Б. Дамаскин, О.А. Петрий. - М.: Высшая школа, 1978. - 239 с.
- Фридрихсберг, Д. А. Курс коллоидной химии [Текст] / Д.А. Фридрихсберг. - Л.: Химия, 1974. - 352 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Елена Анатольевна Беличенко, Аркадий Николаевич Плугин, Андрей Аркадиевич Плугин, Сергей Николаевич Толмачев
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.