Визначення оптимальних умов лазерного формування інструментального шару абразивних інструментів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5716Ключові слова:
лазерне спікання, надтверді матеріали, інструментальні композитиАнотація
Повідомляються результати досліджень і встановлених закономірностей створення з використанням лазерного випромінювання функціональних композитів із надтвердих матеріалів інструментального призначення з заданими властивостями. Визначено оптимальні режими та умови спікання абразивних композитів із надтвердих матеріалівПосилання
- Головко Л.Ф., Лук'яненка С.О. Монографія. Лазерні технології та комп'ютерне моделювання [Текст] – К.:Вістка, 2009. – 295С.
- О.О. Гончарук, ас., Л.Ф.Головко, проф., В.Г.Сороченко, к.т.н., А.М.Лутай, ст. викл., О.Д. Кагляк, ас. Вплив лазерного опромінення з різною довжиною хвилі на міцнестні характеристики кубічного нітриду бору [Текст]. – Вісник національного технічного університету «ХПІ». Збірник наукових праць. Тематичний випуск: Нові рішення в сучасних технологіях. – Харків: НТУ «ХПІ» - 2012. - №33 – с.37-44.
- Головко Л.Ф., Гончарук О.О., Кагляк О.Д. Влияние лазерного нагрева на прочность кубического нитрида бора при статическом нагружении [Текст]. – Восточно-европейский Журнал передовых технологий – 2010. – №1/6(43) – с. 4-10.
- Григорьянц А.Г., Шиганов И.Н., Мисюров А.И. Технологические процессы лазерной обработки: Учеб. пособие для вузов / Под ред. А.Г. Григорьянца. - 2-е изд., стереотип. - М.: Изд-во МГТУ им. Н.Э. Баумана, 2008. - 664 е.: ил.
- Гончарук А.А., Головко Л.Ф., Лутай А.Н., Ключников Ю.В. Влияние лазерного нагрева на фазовый состав и структуру кубического нитрида бора. – Збірка матеріалів VI Міжнародної науково-технічної WEB-конференції "Композиційні матеріали" – 2012. – с.58-61.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Олексій Олександрович Гончарук, Олексій Дмитрович Кагляк, Леонід Федорович Головко, Анатолій Миколайович Лутай
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.