Можливість впровадження технології LTE в умовах послідовного розвитку діючих технологій
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5744Ключові слова:
Радіомережа, радіочастотний ресурс, безпроводова технологіяАнотація
Обгрунтована необхідність розвитку безпроводової технології LTE, як технології наступного покоління. Розглянуті перспективи впровадження з точки зору управління ефективністю використання ресурсу радіочастотного спектру, а також у контексті взаємодії та сумісності з діючими технологіямиПосилання
- Кааранен, Х. Сети UMTS [Текст] / Х. Кааранен. – М.: Техносфера, – 2007. – 315 с.
- Блайич, Т. Эволюция радиосети доступа в мобильных системах третьей генерации [Текст] / Т. Блайич // Ericsson Nikola Tesla Revija. – 2006. – № 2. – С. 54–68.
- Берем курс на широкополосный мобильный доступ [Электронный ресурс]. Режим доступа: http: // www. nokia siemens networks.com. 01.06. 2012 г. - Загл. с экрана.
- Report of the Spectrum Rights and Responsibilities Working Group, Federal Communications Commission Spectrum Policy Task Force [Электронный ресурс]. Режим доступа: http: // www.fcc.gov/sptf/files/SRRWGFinalReport.doc. 01.06. 2012 г. - Загл. с экрана.
- Глоба, Л.С. Использование SDR–решений в реконфигурируемых мобильных сетях [Текст] / Л.С. Глоба, В.В. Курдеча, Н.А. Зингаева // Наукові записки УНДІРТ. – 2011. – № 1(17). – С. 42–50.
- Поповский, В.В. Проблемы освоения высвобождаемых участков диапазона частот [Текст] / В.В. Поповский, Л.А. Токарь // Радиотехника, всеукр. межведомств. научно-технич. сборник. – 2007. – вып. 148. – С. 177–184.
- Тихвинский, В.О. Сети мобильной связи LTE: технология и архитектура [Текст] / В. О. Тихвинский, С.В. Терентьев, А.В. Юрчук. – М.: Эко-Трендз. – 2010. – 284 с.
- 3GPP TR 25.913 Requirements for Evolved UTRA (E-UTRA) and Evolved (E-UTRAN) [Теxt] / Release 7. – 2006. – V 7.3.0. – 45 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Любов Олександрівна Токар
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.