Алгоритм автосупроводження змін інформаційного параметра сигналу радіоакустичного систе
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5747Ключові слова:
Зондування, атмосфера, похибка, оптимізаціяАнотація
У статті сформульовані особливості обробки сигналів систем радіоакустичного зондування атмосфери і їх основні недоліки, які ведуть до похибок у визначенні температури. Розглядається порядок усунення систематичної похибки і оптимізації радіоакустичної апаратури
Посилання
- Каллистратова, М.А. Радиоакустическое зондирование атмосферы [Текст] / М.А. Каллистратова, А.И. Кон. – М.: Наука, 1985.
- – 200 с.
- Карташов, В.М. Функции рассеяния сигналов систем зондирования атмосферы [Текст] / В. М. Карташев // Радиотехника.
- Всеукр. межвед. науч. –техн. сб. – Харьков, 2001, №118, с. 61-65.
- Карташов, В.М. Модели и методы обработки сигналов систем радиоакустического и акустического зондирования атмосферы
- [Текст] / В.М. Карташов. – Харьков: ХНУРЭ, 2011.– 233 с.
- Куля, Д.Н. Анализ показателей качества систем радиоакустического зондирования атмосферы [Текст] / Д.Н. Куля // Радио- техника. 15-й Юбилейный Международный молодежный форум «Радиоэлектроника и молодежь в XXI веке». Сб. материалов форума Т.З. – Харьков, ХНУРЭ, 2011. – с. 185 – 186.
- Фалькович, С. Е., Статистическая теория измерительных радиосистем [Текст] / С. Е. Фалькович, Э. Н. Хомяков. – М.: Радио и связь, 1981. – 288 с.
- Дымова, А.И. Радиотехнические системы [Текст] : учебник для вузов / А.И. Дымова, М.Е. Альбац, А.М. Бонч-Бруевич; под ред. А.И. Дымовой. – М., «Сов. радио», 1975. – 440 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 В. М. Карташов, Д. М. Куля, С. В. Пащенко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.