Технології підвищення екологічної безпеки та довговічності мереж водовідведення
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5760Ключові слова:
системи водовідведення, екологічна безпека, безтраншейні технології, біогенна корозія, захисні полімерні композиціїАнотація
У статті сформульовані сучасні проблеми міських систем водовідведення, що пов’язані з їхньою довгостроковою експлуатацією в умовах біохімічно агресивних середовищ. Запропоновано технологію нанесення на внутрішню поверхню трубопроводу великого діаметра двокомпонентних полімерних матеріалів високої в’язкості, що дозволяє одержувати клеючі та захисні покриття в процесі безтраншейного відновлення та ремонтуПосилання
- Національна доповідь про стан техногенної та природної безпеки в Україні [Текст] / - К., 2012. – 360 с.
- Юрченко, В.А. Особенности коррозии бетона в самотечных трубопроводах водоотведения [Текст] / В.А. Юрченко, В.Л. Чернявский, А.Г. Ольгинский // Известия вузов. Строительство. – 2002. - №1-2 (517-518). – С.23-27.
- Беляева, В.М. Устранение локальных повреждений трубопроводов бестраншейными методами [Текст] / В.М. Беляева, Н.Ю. Колесник // Коммунальное хозяйство городов. – 2010. – Вып. 93. – С.312-316.
- Храменков, С.В. Бестраншейные технологии для модернизации канализационных трубопроводов [Электронный ресурс] / С.В. Храменков, А.Н. Пахомов, К.Е. Хренов [и др.]. – Режим доступа: http:www/mosvodokanal.ru.
- Сахновская, В.Н. Новые технологии повышения надежности сетей водоснабжения и водоотведения [Текст] / В.Н. Сахновская // Вісник Донбаської національної академії будівництва і архітектури. – 2011. – Вип. 5(91). – С.149-152.
- Бобылев, В.А. Эпоксидные материалы для бестраншейного ремонта трубопроводов [Текст] / В.А. Бобылев, В.И. Корольков // Лакокрасочная промышленность. – 2011. - №5. – С.8-12.
- Данченко, Ю. Бактерицидні полімерні композиції для захисту бетону від біохімічної корозії [Текст] / Ю. Данченко, Р. Яковлєва, В. Андронов, Р. Биков, І. Рянська // Фізико-хімічна механіка матеріалів. Проблеми корозії та протикорозійного захисту матеріалів. – 2008. - №7. – С.625-628.
- Виданов, С.Н. Применение полиуретанового покрытия BASF OLDODUR WS 56 для ремонта систем водоотведения [Электронный ресурс] / С.Н. Виданов, Ю.С. Захаров. – Режим доступа: http:www.ooo3s.ru.
- Бакаленко, А.И. Полимерные технологии Линабонд. Опыт применения при реконструкции сооружений системы водоснабжения и водоотведения [Текст] / А.И. Бакаленко // Технологии Мира. – 2012. - №05 (43). – С.37-42.
- Латыпов, В.М. Рациональные способы подготовки поверхности бетона при ремонте конструкций после деструктивного воздействия сересодержащих соединений [Текст] / В.М. Латыпов, Т.В. Латыпова, А.Н. Авренюк // Известия КазГАСУ. – 2009. - №1 (11). – С.277-283.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Владимир Анатольевич Андронов, Юлия Михайловна Данченко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.