Актуальність проблеми розробки концепції відновлювального ремонту транспортної техніки
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.5827Ключові слова:
Концепція, відновлювальний ремонт, газотермічне напилення, моделювання, оптимізаціяАнотація
На основі аналізу стану транспортної техніки, що перебуває в експлуатації, показана необхідність розробки концепції відновлювального ремонту деталей транспортної техніки, що враховує тип сполучення й спосіб відновлення зношеної поверхніПосилання
- Гаркунов, Д.Н. Триботехника (конструирование, изготовление и эксплуатация машин) [Текст] / Д.Н. Гаркунов. – М.: “Издательство МСХА”, 2002. - 632 с.
- Хебды, М. Теоретические основы [Текст] : Том 1, Справочник по триботехнике в трех томах / М. Хебды, А.В. Чичинадзе; М.: Машиностроение, 1989. – 400 с.
- Сковородин, В.Я. Справочная книга по надежности сельскохозяйственной техники [Текст] / В.Я. Сковородин, Л.В. Тишкин. – Л.: Лениздат, 1985. – 204 с.
- Millar, G.H. Diesel development in perspective [Text] / G.H. Millar // Diesel Progress of North America. – 1995. - №7. – Р. 44-46.
- ГОСТ 23465-79 Дизели автомобильные. Общие технические условия [Текст]. - Введ. 1980-01-01. – М.: Изд-во стандартов, 1979 – 6 с.
- Кухтов, В.Г. Классификатор отказов трактора Т-150 [Текст] / В.Г. Кухтов, В.П. Важдаев, Большагин Ю.А. – М.: НПО НАТИ, 1992. – 39 с.
- Кухтов, В.Г. Определение содержания и объемов работ при техническом сервисе [Текст] / В.Г. Кухтов, А.С. Полянский // Техника АПК. – 2001. - №1-2. – С. 13-18.
- Кухтов, В.Г. Долговечность деталей шасси колёсных тракторов [Текст] / В.Г. Кухтов. – Харьков: ХНАДУ, 2004. – 292 с.
- Кривоконь, О.Г. Стан тракторобудування в Україні. Проблемні питання подальшого розвитку галузі та шляхи їх регулювання [Текст] / О.Г. Кривоконь, А.А. Макалей // Весник НТУ «ХПИ». Сборник научных трудов. Тематический
- выпуск «Автомобиле- и тракторостроение». – Харьков: НТУ «ХПИ». – 2010. – №1. – С. 3-7.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Сергей Алексеевич Лузан
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.