Технологія виробництва та показники якості харчової добавки на основі магнетиту
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.5847Ключові слова:
Магнетит, харчова добавка, цитоморфологічний методАнотація
Дана загальна характеристика магнетиту, описані можливі шляхи його застосування. Наведено результати дослідження впливу магнетиту на організм людини в експерименті in vivo. Досліджена мікробіологічна безпечність харчової добавки на основі магнетитуПосилання
- Розенцвейг Р. Феррогидродинамика. М.: Мир. 1989. - 356 с.
- Белоусов А. Н. Влияние магнетита – препарата нанотехнологии на клеточный метаболизм // Вісник проблем біології і медицини, Полтава. – 2003. - № 7. – С. 36-37.
- Быков А. С., Черкасова О. Г., Пашков Е. П., Гунчем А. А. Механизм действия магнитных полей на биологические системы различных уровней организации // Тез. докл. I Вссесоюзн. конференции. Ростов- на –Дону. 1989. – С .17-19.
- Черкасова О.Г., Франк В. Д., Хариторнов Ю. Я. и др. // Тез. докладов V Всесоюзного совещания по физике магнитных жидкостей. Пермь. 1990. – С. 123-124.
- Киршвинк Д. Д. Биогенный магнетит и магниторецепция. М.: Мир. 1989. – т. 1, 352 с.
- Спосіб отримання магнетиту: Заявка № u 2010 02474 МПК С 01 G 49/08 / М. Г. Ілюха, З. В. Барсова, І. В. Цихановська, В. П. Тімофеєва, І. О. Ведернікова. – Заявл. 05.03.2010; Рішення о видачі патенту 09.07.2010.
- Ілюха М. Г. Нанохімічна технологія магнетиту // М. Г. Ілюха, З. В. Барсова, І. О. Ведерникова, І. В Цихановська, В. П. Тімофеєва // Хімічна промисловість України. – 2009. - № 5. – С. 37-41.
- Ілюха М. Г. Физико – химическое исследование синтезированного магнетита / М. Г. Ілюха, З. В. Барсова, І. В. Цихановська // Збірник тез науково-практичної конференції №41 УІПА, 28-31 січня 2008 р. - Х., 2008. – С. 46.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Николай Григорьевич Илюха, Зоя Валериевна Барсова, Ирина Васильевна Цихановская, Валентина Алексеевна Коваленко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.