Інструменти діагностування роботи водіїв і транспортних засобів транспортних підприємств
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.5919Анотація
Представлені основні наукові погляди щодо розгляду інструментів діагностування роботи водіїв і транспортних засобів транспортних підприємств. Розглянуто підходи до проблеми діагностики роботи водіїв та проведення технічної діагностики транспортних засобів. Представлена схема взаємозв'язків об'єкта, показників та інструментів діагностуванняПосилання
- Савин В.И. Перевозки грузов автомобильным транспортом: Справочное пособие. - М.: Издательство «Дело и Сервис, 2002. - 544 с.
- Хасанов Р.Х. Основы технической эксплуатации автомобилей. - Оренбург: ГОУ ОГУ, 2003. - 193 с.
- Мандрица В.М. Совершенствование управления, анализа и планирования работы автотранспортных предприятий. - М.: Транспорт, 1977. - 232 с.
- Горев А.Э. Грузовые автомобильные перевозки: - 2-е изд., стер. - М.: Издательский центр «Академия», 2004. - 288 с.
- Логистика: Под ред. Б.А. Аникина. - М.: ИНФРА-М, 2002. - 220с.
- Анисимов А.П. Организация и планирование автопредприятий - М.: Транспорт, 1982. - 270 с.
- Чеботаев А.А. Специализированные автотранспортные средства: выбор и эффективность применения. - М.: Транспорт, 1988. - 159 с.
- Панов С.А. и др Управление грузовыми автомобильными перевозками: (Основы анализа). – М.: Транспорт, 1979. – 127с.
- Мирошников Л.В. Диагностирование технического состояния автомобилей на автотранспортных предприятиях. – М.: Транспорт, 1977. – 263 с.
- Тернавська І.О. Економічна діагностика в системі управління підприємством/Вісник Хмельницького національного університету, №4 - 2007/Т.3 – С. 139-143.
- Степанова Я.Ю. Организационно-методическое обеспечение диагностики системы управления персоналом : Дис. ... канд. экон. наук - Москва, 2005.- 174 с. РГБ ОД, 61:05-8/3421
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Алексей Николаевич Горяинов, Надежда Анатольевна Космина
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.