Нейромережеві методи виявлення шкідливого коду в програмних об'єктах
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.5921Анотація
В роботі проаналізовані сучасні проблеми антивірусних компаній і проблеми пов'язані з виявленням модифікованого шкідливого коду. Розроблено метод детектування шкідливого коду за допомогою евристичного аналізатора на основі нейронної мережі. Спроектована модель системи прийняття рішень, та проведено експериментальні дослідження з детектування шкідливих об'єктівПосилання
- http://www.kaspersky.ru
- Касперски К. Записки исследователя компьютерных вирусов. – СПб.: Питер,2005.–316 с.
- Касперски К. Техника и философия хакерских атак – записки мыщ'а.–Салон – Пресс, 2004. – 272с.
- Касперски К. Компьютерные вирусы изнутри и снаружи. – СПб.: Питер, 2006. – 527 с.
- Saprykin Aleksandr, Kiktenko Vitaly, Galagan Sergey, Kunitsky Artem. Diagnosis method of malicious code in executable files, Proceedings of the 5th East-West Design and Test Workshop, Yerevan, Armenia, 7-10 September 2007.
- Руденко О. Г., Бодянский Е. В. Искусственные нейронные сети: Учебное пособие. – Харьков, 2005. – 408 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Александр Сергеевич Сапрыкин
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.