Організація системного інтерфейсу інформаційно-вимірювального комплексу екологічних параметрів авіаційних двигунів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.5923Анотація
Обгрунтовані варіанти оптимізаціїї системного інтерфейсу газоаналітичних інформаційно-вимірювальних компексів екологічних параметрів авіаційних двигунів. Проаналізовані функціональні можливості контролерів. Наведені конкретні технічні параметри контролерів і їх вплив на метрологічні характеристики інформаційно-вимірювальних компексів екологічних параметрів авіаційних двигунівПосилання
- Кобзарь Ю.Г., Мельников Я.О. Розрахунок контрольного параметру емісії авіадвуигунівна відповідність нормам ІКАО// Тези доповіді на НТК «Приладобудування 20093: стан і перспективи.», К.: НТУУ «КПІ». 2009 –С. 114-115.
- Горелик Д.О., Конопелько Л.А., Панков Э.Д. Экологический мониторинг.Оптико-электронные приборы и системы – СПб. Крисмас, 1998.-582с.
- Примиский В.Ф. Хемилюминесцентный газоанализатор оксида азота // Тезисы доклада Международной научно-технической конференции “АВІА-2000”. — Київ, 2000. — С. 40.
- Бородавка В.П. ,Дашковський О.А., Приміський В.П.і інші Патент України 64586 А, Еколого-технологічний газоаналітичний комлекс / -2004 -Бюл.№2.
- Безрук З.Д., Дашковський О.А.,Приміський В.П., і інші.Патент України 65505А Газоаналітичний технологічний комплекс з мікро- процесорною системою / Опубл. 2004. Бюл. № 3
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Юлія Григорівна Кобзар, Ярослав Олександрович Мельников, Владислав Пилипович Приміський
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.