Розробка ресурсозберігаючого методу виділення з'єднань важких і рідкісних металів із стічних вод з використанням високотемпературних газорідинних струменів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.5938Анотація
Викладено теоретичні основи гідро-і газодинаміки досліджуваних мікрогетерогенних систем при взаємодії газорідинних струменів реагуючих компонентів, запропоновані розв'язання теоретичних завдань по визначенню параметрів тепло-масообміну в досліджуваних системах, встановлені залежності характеристик високотемпературних газо-крапельнихструменів від технологічних особливостей основних процесівПосилання
- Николаев Н.М. Химические равновесия в водных растворах при повышенных температурах. – Новосибирск: Наука, СО АН СССР ИНХ, 1982. 182 с.
- Матусевич Л.Н. Кристаллизация из растворов в химической промышленности. –М.: Химия, 1968, 303 с.
- Странский И.Н., Каишев Р.Н. К теории роста кристаллов и образования кристаллических зародышей//Успехи физических наук, т. 21, 1939, вып. 4, С.408-412.
- Веригин А.Н., Шупляк И.А., Михалев М.Ф. Кристаллизация в дисперсных системах. Л.: Химия, 1986. 248 с.
- Касимов А.М. Малоотходные и энергосберегающие технологии в производстве редких и тяжелых цветных металлов- М.: Металлургия. 1990. 112 с.
- Касимов А.М. Управление промышленными отходами. В 2 т., т.2. Технологии обезвреживания и утилизации отходов. Харьков: РИП «Оригинал», 2000. 306 с.
- Касимов А.М. Скоростное и глубокое выделение ванадия с использованием высокотемпературных газожидкостных струй. Редкие металлы – взгляд в будущее. Научное издание. Сб. научных тр. ИГН НАНУ, -К.: 2001. С. 60.
- Касимов А.М. Скоростное и глубокое выделение ванадия с использованием высокотемпературных газожидкостных струй. Редкие металлы – взгляд в будущее. Научное издание. Сб. научных тр. ИГН НАНУ, - Киев: 2001. С. 60.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 А. М, Касимов, А. В. Поваляева, А. А. Ковалёв
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.