Порівняльний екологічний аналіз впливу на атмосферне повітря різних типів гаражів для зберігання автомобілів: підземного закритого, наземного дев’ятиповерхового гаражу манежного типу та відкритих автостоянок
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.5944Анотація
Розглянуто можливі впливи на компоненти навколишнього середовища від гаражів для зберігання автомобілів різних типів - закритого підземного, напівзакритого дев’ятиповерхового гаражу та відкритих стоянок. Зроблено розрахунок викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від даних об’єктів та наведено їх порівняльну характеристикуПосилання
- Матеріали з впровадження нового механізму регулювання викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря / За ред. С.С. Куркуленка – Київ: ДЕІ Мінприроди України, 2007. – 216 с.
- М.Т. Бакка, В.В. Дорошенко Техноекологія: Навчальний посібник. – Житомир: ЖДТУ, 2007. – 219 с.
- ДБН 360-92* “Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень”.
- ОНД-86 Госкомгидромет. “Методика расчета концентраций в атмосферном воздухе вредных веществ, содержащихся в выбросах предприятий”.
- ДСП – 96 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів».
- “Удельные показатели образования вредных веществ, выделяющихся в атмосферу от основных типов технологического оборудования предприятий машиностроения и военно-промышленного комплекса”. Харьков. 1997 г.
- ГОСТ 12.1.029-80 ССБТ “Средства и методы защиты от шума. Классификация”.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Єлизавета Олександрівна Катюха
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.