Оптимізація функціонування національної системи оцінки технічного стану транспортних машин
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.5979Анотація
У статті розглянуті питання оптимізації функціонування національної системи оцінки технічного стану транспортних машин за рахунок створення високоефективних регіональних центрів автосервісу. Запропоновано системний підхід до створення моделей формування технічної надійності транспортних машин, заснований на прогнозуванні та керуванні режимами профілактичного відновлення їх працездатності і функціональної надійностіПосилання
- Автомобільний транспорт України: стан, проблеми, перспективи розвитку: Монографія / Державний автотранспортний науково – дослідний і проектний інститут; За заг. ред. А.М. Редзюка. – К.: ДП «ДержавтотрансНДІпроект», 2005. – 400 с.
- Редзюк А.М. Про стан сертифікації дорожніх транспортних засобів та введення обов’язкової сертифікації їх частин // Автошляховик України. – 1996. - № 3. – С. 4 – 7.
- Політика реформування системи проведення технічних оглядів автотранспортних засобів // Перевізник UA. - 2005. - № 14. - С. 5 - 8.
- Кравченко А.П., Пекерман М.В., Александров С.В. Диагностическая система обеспечения эффективного функционирования автопоездов // Матеріали ІІ наук.-практич. конф.: Донбас - 2002: Наука і техніка - виробництву. - Донецьк: ДонНТУ, 2004. - С. 736 – 738.
- Дьяченко Г.В. Исследование и разработка методов централизации диагностирования автомобилей. Автореф. дис. ... канд. техн. наук: 05.22.10, НИИАТ. - М., 1982. – 23 с.
- Туренко А.Н., Гогайзель А.В. Нетрадиционный подход, концепция и модели устойчивого развития автосервисной системы // Вестник ХГПУ. - Харьков: ХГПУ, 1999. – С. 54 – 59.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Игорь Константинович Шаша, Геннадий Николаевич Маренко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.