Програмна реалізація та дослідження системи турбокодування на базі рекурсивно систематичних кодерів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5991Ключові слова:
VHDL, турбо–кодер, , завадостійке кодуванняАнотація
В роботі запропоновано програмна реалізація системи турбокодування на мові опису апаратних засобів VHDL , що надає змогу реалізації даної системи кодування та декодування у ПЛІС структурі. Розглянуто поведінку даної системи у каналі зв’язку з адитивним накладанням малопотужного шуму. Модульна побудова 16–ти бітового кодера та декодера за моделлю максимальної апріорної ймовірності, дозволяє реалізовувати систему турбокодування блоковим методомПосилання
- Соловьев, В.В. Проектирование цифровых систем на основе программируемых логических интегральных схем [Текст] / Соловьев В.В. М.: Горячая линия–Телеком, 2013, 636 с.
- Dolinar, S. Weight Distributions for Turbo Codes Using Random and Nonrandom Permutations [Текст] / Dolinar S., Divsalar D., TDA Progress Report 42-122, Je Propulsion Laboratory, August 15, 1995, pp. 56-65.
- Скляр, Б. Цифровая связь. Теоретические основы и практическое применение Изд. 2-е, испр. : Пер. c англ. [Текст] / Скляр Б. – М. : Издательский дом Вильямс, 2003, 1104 с.
- Divsalar, D. On the Design of Turbo Codes [Текст] / Divsalar D., Pollara F. TDA Progress Report 42-123, Jet Propulsion Laboratory, November 15, 1995, pp. 99-121.
- Berrou C. Near Shannon Limit Error-Correcting Coding and Decoding: Turbo Codes [Текст] / Berrou C., Glavieux A., Thitimajshima P. IEEE Proceedings of the Int. Conf. on Communications, May 1993 (ICC ’93), pp. 1064-1070.
- Іванюк, П.В. Дослідження хаотичних процесів, генерованих системою Лю [Текст] / П.В. Іванюк, Л.Ф. Політанський, Р.Л. Політанський // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. – 2011. – №4/9(52). – С. 11 – 15.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Леонід Францович Політанський, Олег Миронович Еліяшів, Назарій Григорович Гладун
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.