Оцінка показників надійності та безпечності інформаційно-керуючої системи RTP 3000 з викормстанним RAM Commander
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.6002Ключові слова:
надійність, безпечність, FMEA/FMECA-аналіз, структурна схема надійності, дерево відмовАнотація
В статті приведена методологія оцінки показників безпечності та надійності системи відповідального призначення RTP 3000 за допомогою програмного забезпечення RAM Commander та ASNAПосилання
- RTP corporation [Електронний ресурс] – Режим доступу: www/ URL: http://www.rtpcorp.com/.
- А. Строганов. Обзор программных комплексов по расчёту надёжности сложных технических систем. / А. Строганов, В. Жаднов, С. Полесский. // «Компоненты и технологии», № 5 (70), 2007. — с. 74—81.
- A.L.D. Advanced logistics development [Електронний ресурс] – Режим доступу: www/ URL: http://www.aldservise.com/en/reliability-products/rams-software.html.
- Henley E., and H. Kumamoto. 1981. Reliability Engineering and Risk Assessment. Englewood Cliffs, N.J.: Prentice Hall
- Волочій Б.Ю. Технологія моделювання алгоритмів поведінки інформаційних систем/ Б.Ю. Волочій. -Львів: Вид-во НУ“Львівська політехніка”, 2004. - 220с.
- Половко, А.М. Основы теории надежности [Текст] / А.М. Половко, С.В. Гуров. - СПб.: БХВ-Петербург, 2006. - 702 с
- Николаева Н.Г. FMEA – анализ видов и последствий отказов [Текст]: учеб, пособие/ Н.Г. Николаева, С.М. Горюнова – К.: КГТУ, 2007. – 96с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Леонід Деонісійович Озірковський, Тарас Іванович Панський, Олександр Васильович Сидорчук, Ігор Володимирович Кулик
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.